1 Mart 2018 A101 kampanyasında neler var?

26 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 1.779 kez okundu.

1 Mart 2018 A101 kampanyasında nelerin olacağı tam iki hafta öncesinde belli oldu. A101 kataloğunda önümüzdeki hafta da çok sürpriz ürünler geliyor. 81 il ve 900 ilçede 7000 şubeyi çoktan aşan A101 marketler zincirinde bu hafta ilk olarak Aldın Aldın fırsat ürünlerine göz atalım. Oto termos arayanlar için mavi renkli kare şeklindeki ürün sadece 49,95 TL’ye satışa sunuluyor. Black Decxter JS10 Dekupa testere 400 W gücünde ve 2 yıl garantili mükemmel bir ürün. Siz de böyle bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız 1 Mart 2018 tarihinde A101 marketlerine uğrayabilirsiniz. Elektronik ürünler A101 termometreli dijital alarmlı saat sadece 12,95 TL’ye satılacak.

A101 duvar saatlerinde de indirim fırsatı var. Siz de Türkiye’nin en uygun fırsatlarını sunan ve her perşembe günü ve haftasonları kampanyalar yapan A101 marketlerindeki bu güncel indirimleri takip ederek yeni ürünler içinde diğer marketler ile karşılaştırarak sizin bütçenize en uygun gelen ürünü satın alabilirsiniz. Balık tutmaya meraklılar için balık olta takımı A101 mağazalarında 35 TL’ye indirimli ürün reyonlarında satılacak. a101 marketlerinin yeni kataloglarında nelerin satışa sunulacağı yönündeki sorularınız artık yanıt buluyor. A101 aktüel marketinde her perşembe ve cumartesi pazar günleri indiri kampanyası düzenlenirken nelerin hangi fiyattan satılacağına yönelik kataloglar da günler öncesinden internet sitelerinde yayınlanmaya başlıyor. Resmi A101 web sitesinde online broşürler bölümünde yer almadan önce bazı sitelerde yeni katalog yayınlanıyor. Haftanın Yıldızları A101 kataloğunun yanında A101 Aldın Aldın ya da Çok al az öde kampanyasına dahil edilen ürünlerin neler olacağı ile ilgili aktüel ürünlerde sayfamızda da yayın yaparak sizlerin kaliteli alışverişinizi en ucuza mal etmenizin önünü açma gayreti içindeyiz.

A101 marketler zinciri Türkiye’nin en geniş marketler zinciri olurken bu mağazanın şube sayısı 7000’i çoktan geçmiştir. Bim aktüel kataloğunu da sizlere sunuyoruz ve bu markette de şube sayısının 4 binin üzerine çıktığını belirtelim. bim aktüel ürünler bu hafta diye arayan kullanıcıların en çok ziyaret ettiği ve güncel broşürleri inceleme fırsatı yakaladığı site olan aktüel ürünlerde sayfamızda Şok aktüel marketin indirimli ürünleri de yer alıyor. A101 bu hafta neler gelecek diye merak etmenize ve şubelere giderek yorulmanıza gerek kalmadı. Artık yeni ürünleri günler öncesinde size haber veren sitemizi ziyaret ederek bu hafta bim mağazalarında nelerin olacağını da öğrnebilirsiniz. Migros aktüel marketi tarafından ayda birkaç kez yayınlanan kataloğun da ilk yayınlandığı sitelerden biriyiz. Güncel bim kataloğu, hakmar aktüel, a101 hafta sonu gibi aramalarınız için sayfamızı sık kullnılanlara ekleyerek sosyal medya hesaplarımız da takibe alarak alışverişlerden karlı çıkmaya başlayın.

A101 Aldın Aldın kampanyasında tabak ve kaşık çatal setlerinde de kampanya var. Porland marka tekli porselen ürünlerde başlayan indirim ile evinizi dilediğiniz Porland tabakla donatabilirsiniz. Dilerseniz çorba tabakları dilerseniz pilav tabakları ile kuruyemiş ve tatlı tabakları ihtiyaçlarınızı A101 mağazalarından karşılayabilirsiniz. Trend saklama kaplarında

 

1 Mart 2018 A101 kampanyasında neler var?

Etiketler:

1 Mart 2018 A101 kampanyasında neler var? Konusuna 15 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Mütesir Zağlı dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 2. Avatar Keremcan Oraloğlu dedi ki:

  Aktüel ürünler sayfasına bize bu denli hizmet ettiğinden ötürü teşekkürler ederiz bim program bim bu hafta nelerde sürpriz yapar acaba

 3. Avatar Ali Furkan Yeşilova dedi ki:

  BİM 2018 yılında da kendinden bekleneni verecek gibi. En çok takip edilen ve izlenen bim broşürlerini sizlerden almak gerçekten de çok güzel

 4. Avatar Sadri Yirmibeşcik dedi ki:

  Bim aktüel içinde en sevdiğim ve beklediğim ürünlerin bim kataloglarını yayınlarsanız sevinirim.

 5. Avatar Giray Özgümüş dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 6. Avatar Ahuela Usluer dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 7. Avatar Tanju Seymen dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 8. Avatar Mustafa Doğukan Berberoğlu dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 9. Avatar Güney Kunter dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 10. Avatar Hanife Duygu Ata dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 11. Avatar Ünzile Kalfaoğlu dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 12. Avatar Tünay Seyhan dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 13. Avatar Aslı Nur Kefal dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 14. Avatar Nesrin Gökçe Saraçlar dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 15. Avatar Gülben Kürk dedi ki:

  Bim market diğer marketlerden daha kaliteli ve daha iyi ürün getiriyor abisi, bim aktüel ürünler kataloğu gelse de neler var görsek

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status