10 Mini Cooper çekilişine siz de katılın

25 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 1.966 kez okundu.

Aktüel ürünlerde takipçileri için yeni bir çekiliş kampanyası daha duymak üzere konumuzu başlatıyoruz. 10 Mini Cooper çekiliş kampanyası 16 ocak 2018 Tarihi itibari ile başladı. Cepa AVM tarafından onuncu yıla özel çekiliş kampanyasında Bu kez Mini Cooper otomobil hediye edilecek. Mini Cooper kazanmak için yapmanız gereken şey sadece cephe mağazalarından alışveriş yapmak. Aynı gün içerisinde 200 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlere 10 Mini Cooper’dan birini kazanma şanslı da diyebileceğimiz çekiliş biletleri verilecek. kampanya ve indirimlerle son çekilişi gerçekleştirmeye hazırlanan Cepa Alışveriş Merkezi tüm müşteriler tarafından ilgiyle ve dikkatle takip edilen çekiliş sonuçlarını 22 Mart 2018 tarihinde öğrenebilirsiniz.

Cepa mağazaları Mini Cooper çekilişi için son katılım tarihi 14 Mart 2018 olarak belirlendi. kampanyaya şu an itibariyle 1 ay 16 gün kalmış durumda. Mini Cooper çekilişi için tüm Cepa Alışveriş Merkezlerindeki mağazalar ve statlardan yapacağınız toplamda 200 TL ve katları tutarında alışverişe 1 çekiliş hakkı elde edebiliyorsunuz. katılımcıların çekilişe katıldıkları alışveriş harcama tutarlarını gösteren faturalarda saklamaları gerekmektedir. ikramiye kazanmaları durumunda faturayı ibraz edemeyenler verilecek olan hediyelerden yararlanamayacaklar. güncel kampanyalar ve çekilişler aktüel ürünler de sayfamızı takip ederek çekilişlerden ve kampanyalardan haberdar olabileceğiniz gibi çekiliş sonuçlarını ve aktüel ürün kataloglarında herkesten önce inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz. bizi takip etmeye devam edin.

10 Mini Cooper çekilişine siz de katılın

Etiketler:

10 Mini Cooper çekilişine siz de katılın Konusuna 5 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Hilal Ebru Çonay dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 2. Avatar Muhammet Mustafa Turul dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 3. Avatar Kemal Tolga Uz dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

 4. Avatar Didem Bıçaksız dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 5. Avatar Ismet Orman dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status