12 Ocak 2018 Bim aktüel ürünler kataloğu

29 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 2.423 kez okundu.

ürkiye’nin her şehrinde bulunan bim şubeleri özellikle indirimli alışveriş yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Cuma günü düzenlenen aktüel ürün indirimleri sayesinde müşteriler belirlenen ürün gruplarında hazırlanmış olan ürün seçenekleri daha uygun fiyatlar ile satın alabilirler. İndirimlerden yararlanmak isteyenler site üzerinden yapacakları inceleme sayesinde hazırlanan katalogları inceleme imkanı bulabilirler.

Ocak ayı için hazırlanacak olan 12 Ocak 2018 bim aktüel kataloğu, 19 Ocak ve  26 Ocak 2018 tarihleri kataloglarını incelemek isteyenler site üzerinden ihtiyaç duydukları her durumda güncel bilgilere ulaşabilirler. Cuma günü indirime girecek olan ürünleri kaçırmak istemeyenler kataloglar üzerinden alacakları bilgilere göre belirlenmiş fiyat seçenekleri üzerinden satın alma imkanı elde edebilirler. En kısa süre içerisinde siteye eklenen kataloglar sayesinde her haftanın ürün seçeneklerini inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Ocak Ayı Bim Aktüel Ürünleri
2018 Ocak ayı için hazırlanmış olan bim aktüel ürünler dilediğiniz her durumda farklı kategorilerde daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden ürün satın alma imkanı elde edilmesini sağlamaktadır. Her hafta değişen ürün seçenekleri elektronik, kağıt, gıda, oyuncak, plastik grubu üzerinden aradığınız birbirinden farklı ürün seçenekleri ulaşmanızı sağlamaktadır. Aktüel ürünleri en yakın şubeye giderek satın alabilirsiniz.
Ocak ayı için her hafta cuma günü yayınlanacak olan kataloglar sayesinde indirime giren ürün seçeneklerini incelemek isteyenler site üzerinden yapacakları incelemeyle detaylı bilgi elde edebilirler. En kısa süre içerisinde siteye yüklenecek olan kataloglar üzerinden her cuma günü Bim şubelerinden tedarik edebileceğiniz ürünler için belirlenmiş olan fiyat seçenekleri inceleme imkanı bulabilirsiniz.


Bim İndirim Fırsatları
Hafta için hazırlanmış olan güncel katalog üzerinden inceleme yapmak isteyenler sitede yer alan kataloğu inceleyerek ürünler hakkında bilgi alabilirler. Her hafta değişen ürün seçenekleri evinizde ihtiyaç duyduğunuz farklı ürünler için daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden satın alma imkanı sağlamaktadır.
Bim mağazalarında satılmakta olan ürün seçenekleri konusunda özellikle değişen aktüel ürünler farklı alanlarda kullanabileceğiniz ürün seçenekleri tercih etmenizi sağlamaktadır. Elektronik eşyalar, gıda ürünleri, temizlik ürünleri, sarp malzemeleri, oyuncaklar, mutfak malzemeleri veya dekorasyon ürün seçenekleri konusunda tercih edebileceğiniz yüzlerce farklı ürün seçeneği bulunmaktadır.

Güncel Aktüel Ürün Kataloğu
Bim şubelerinden satışa sunulan ürün seçenekleri için her hafta cuma günü belirlenmiş olan katalog üzerindeki ürün seçenekleri daha uygun fiyatlar ile satın alınabilir. Güncel katalogları incelemek isteyenler site üzerinden yapacakları incelemeler sayesinde her hafta değişen katalog seçeneklerine ulaşabilirler. 12 ocak bim kataloğu belirtilen tarihler aralığında Bim şubeleri için geçerli olmaktadır.

 

Ocak ayı için bim indirim fırsatlarından yararlanmak istediğiniz her an site üzerinden yapacağınız inceleme sayesinde farklı kategorilerde hazırlanmış olan indirimli ürünleri inceleyerek belirlenen tarih aralığında şubelerden satın alabilirsiniz. Fırsat ürünlerini kaçırmak istemeyenler en son hazırlanan kataloglara site üzerinden ulaşım sağlayarak indirime girmiş olan ürün seçeneklerini inceleme fırsatı bulabilirler.

12 Ocak 2018 Bim aktüel ürünler kataloğu

Etiketler:

12 Ocak 2018 Bim aktüel ürünler kataloğu Konusuna 21 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Uluç Emre Binbay dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

  1. Avatar karnec dedi ki:

   Hakmar Aktüel başlığı altında her yerden önce sayfamızda bulabilirsiniz.

 2. Avatar Cemile Kazici dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

  1. Avatar karnec dedi ki:

   Biz teşekkür ederiz. Elimizden geldiğince tüm kampanya ve indirimleri sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

 3. Avatar Merve akan dedi ki:

  Tekli tabaklar kutahyada olsa cok pahali biraz faha uygun olamazmi bir de gecen yil aldigim tabaklarin devamini bulamazmiyim

  1. Avatar karnec dedi ki:

   Diğer marketlerin indirimli ürünlerini de kontrol edebilirsiniz..

 4. Avatar Melike Nursultan Saydan dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 5. Avatar Yücel Civan dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 6. Avatar Ahmet Raşit Akoğuz dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 7. Avatar Elif Beyza Çark dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 8. Avatar Mustafa Burhan Askın dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 9. Avatar Mustafa Berkay Güzeloğlu dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 10. Avatar Önel Çapa dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

 11. Avatar Maisam Kişin dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 12. Avatar Cihan Akarpınar dedi ki:

  aktüel ürünlerde en iyi site burası ya

 13. Avatar Aysel Öz dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 14. Avatar Zülcenah Mortepe dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 15. Avatar Vira Kasemllar dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 16. Avatar Şelale Özbir dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status