14 Mart Şok aktüel ürünlerde

7 Mart 2018 tarihinde eklendi, 1.559 kez okundu.

Şok Market 14 Mart 2018 Çarşamba günü aktüel ürünler kataloğunda takipçilerine ve müşterilerine birbirinden sürpriz indirim ve kampanyalar var. Bu indirime dahil edilen ürünlerin neler olduğunu merak edenler için biz elimizden geldiğince telknoloji ürünleri üzerine isteklerde bulunuyoruz ve Şok mağazalarının indirim reyonlarına sizlerin de talebi üzerine en çok istek alan ürünler listesi hazırlayarak yetkili kişilere gönderiyoruz. Sizden gelen maiiler ve yorumların ne kadar etkili olduğunu gördük. Güncel kataloglarda Şok 14 Mart 2018 günü nelerin geleceği henüz netleşmedi. Ancak sizlerin hangi ürünleri isteyeceği ve Şok Marketleri tarafından da hangi ürünlerin kataloğa ekleneceğini sizler gibi bizler de merak ediyoruz.

Şok mağazaların bazı ürünleri yoğun olarak getirdiğini bilsek de bazı ürünlerin çok az sayıda gelmesi hem sizleri hem de ihtiyacı olan diğer müşterileri yeteri kadar kızdırıyor.  Biz artık bu durumun değişmezi tarafındayız. Çünkü diğer marketler rekabette ilerlerken Şok marketlerinin Ülker Grubu bünyesinde olması, Yıldız Holding tarafından kendilerine verilen desteğe rağmen bazı ürünlerin tek tük gelmesi artık insanımızın sabrını taşırmış durumda. Geçtiğimiz haftalarda bir müşterinin Şok mağazasıa gelmiş olan indirimli televizyonlardan bir tanesine talip olması ve bu ürünün peşine düşerek bir kaç ildeki mağazaları tek tek gezmesine rağmen bu ürünü bir türlü bulamaması medyada da yer almıştı. Ekşi sözlük yazarlarında da gündeme getirilen talihsiz müşterinin bir sonraki hafta bu televizyona sahip olduğunu öğrendik.

Şok aktüel 14 Mart indirimli ürünler kataloğunda bu hafta da gerçekten ihtiyaç duyduğunuz ve indirime girmesi için gece gündüz dua ettiğiniz ürünlerin getirilmesini diliyoruz. Sadece dilemekle de kalmıyor sizlerin ihtiyacı olan ürünleri yorumlar bölümüne ekleyerek mutfak ürünleri, şok gıda ürünler, şok market tencere setleri, Şok market teknoloji fırsatları içinde nelerin olmasını bekliyorsanız bunu sayfamızdan ifade edebilir, Şok marketler zincirinde neler var ya da neler olacak sorusunun yanıtını kendiniz verebilirsiniz. Tarım araç gereçleri de az da olsa Şok marketlerinde yer almaya başladı. Televizyon kampanyaları ile cep telefonları Şok marketin en çok satılan ve talep edilen ürünleri arasında olduğundan bu ürünler dışında aktüel kampanyalar şok market tercihlerinizle ilgili taleplerinizi bekliyoruz.

Şok aktüel ürünlerde 14 Mart 2018

14 Mart Şok aktüel ürünlerde

Etiketler:

14 Mart Şok aktüel ürünlerde Konusuna 13 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Şerife Asil dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

 2. Avatar Ayseren Boyuktaş dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 3. Avatar Rekin Erkek dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 4. Avatar Armağan Bilgiç dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 5. Avatar Muhammed Üzeyir Çekmeci dedi ki:

  Boyner indirim kupon kodlarını günceller misiniz? Hediye kupon koduna ihtiyacım var da.

 6. Avatar Omaç Çıngır dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 7. Avatar Volkan Eyüp Efşin dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 8. Avatar İlkyaz Yerliyurt dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 9. Avatar Şelale Özbir dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 10. Avatar Muhammet Mustafa Turul dedi ki:

  Bim aktüel içinde en sevdiğim ve beklediğim ürünlerin bim kataloglarını yayınlarsanız sevinirim.

 11. Avatar Nugaye Şahin dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 12. Avatar Omaç Çıngır dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 13. Avatar Şafak Pakdil dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status