2018 yılında da en fazla kampanya ve indirim buralarda

15 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 2.796 kez okundu.

Kampanyaların ve indirimlerin En önde gelen adresi kampanya merkez büyük bir kampanyaya imza attı. Ocak ve şubat aylarında devam edecek olan çekiliş ile Sözcü gazetesi yazarı ve araştırmacı gazeteci Soner Yalçın’ın son kitabı Saklı Seçilmişler çekilişe katılan ve kazanan iki kişiye verilecek. Güncel çekilişleri İle bir çok kişi tarafından takip edilen kampanya merkez Ocak Ayının 14’üne başlattığı bu kampanyayı devam ettiriyor. 12 Şubat 2018 tarihine kadar devam edecek olan kitap çekilişine sizlerde katılabilirsiniz. Kampanyaları güncel olarak duyuran sitemiz aktüel ürünlerde neler olduğunu da sizlere haber veriyor.

Evde internet kampanyaları, cep telefonu kampanyaları ve bedava telefon interneti kampanyaları bu aralar çok fazla sorgula nap takip ediliyor. Banka kampanyaları içinde en çok takip edileni Akbank kampanyaları oldu. Kredi kartı almayı düşünmeyenler veya kredi kartı kullanmayı sevmeyenler Axess kart kampanyalarını daha fazla takip ediyor. İnternet kampanyaları da son günlerin özellikle 2017 yılının sonlarında çok fazla yapılan bu kampanyalar internet kampanyaları olarak nitelense de daha fazla n11, Gittigidiyor, hepsiburada, Morhipo, cimri.com, akakçe.com gibi siteler tarafından yapılıyor. Sizlerde güncel kampanyaları takip ederek yeni kampanyalar içinde nelerin olduğunu, sizlerin daha iyi ve daha kazançlı alışverişi nasıl yapacağınız konusunda sizlere yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.

Kampanyalı internet ve kampanyalı konuşma paketleri çok fazla telefon görüşmesi yapan kullanıcıların daha fazla talep ettiği kampanyalar. Akbank kredi kartı kampanyaları, yapı kredi cepten kredi reklamı ile çok fazla rağbet gören bu kampanyada kredi çekecekler ve cazip olarak yakalayan kampanyalar arasında. Vodafone internet kampanyaları ile Turkcell internet kampanyaları ve son günlerde Türk Telekom tarafından başlatılan evde internet, cep telefonu internet kampanyaları ile 2018 yılının daha kampanya arayışla bir yıl olacağı tahmin ediliyor. Kampanyalar en fazla marketler zincirleri olarak da bilinen bim, A101 aktüel, Şok market indirimli ürünleri, Hakmar indirim paketleri ve güncel broşürleri halkın en fazla takip ettiği ve Google arama hacimleri en fazla olan anahtar kelimeler oldular. Kredi kartı ve kredi kartı kampanyaları aramalarda aylık 10.000 ila 100.000 arasında değişiyor. Yüksek bir arınma hacmi olmasa da bankalar tarafından dikkatle izleyen bu aramalar kredi kartı sahibi olmak isteyenlerin de merak ettim bir bilgiydi. A101 Kampanyalı telefon, kampanyalı laptop, Bim full HD televizyon İndirimleriyle bazı marketlerde ucuz et veya ithal et olarak da tabir edilen etlerin satışları’ta çok fazla sorgulanan kelime ve kelime grupları arasında. Axess kampanyaları televizyon reklamlarının da etkisiyle çok fazla sorgulanıyor.

2018 yılında da en fazla kampanya ve indirim buralarda

2018 yılında da en fazla kampanya ve indirim buralarda Konusuna 5 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Berhudan Garip dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 2. Avatar Samed Erek dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 3. Avatar Ziynet Posbıyık dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 4. Avatar Ahmet Enes Samancı dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 5. Avatar Mükerrem Zeynep Ağca dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status