A101 16 Kasım aktüel ürünler kataloğu

10 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 4.193 kez okundu.

A101 marketlerinde bu hafta hangi ürünler indirime girecek? A101 16 Kasım 2017 Perşembe günü satışa sunulacak olan A101 market aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Her zamanki gibi indirimli ürünler broşürünü ilk yayınlayan sitelerden biri de aktuelurunlerde.com oldu. Her ay 4 hafta indirimli ürün satışa sunan A101’de en çok da Haftanın Yıldızları kampanyası takip ediliyor. Haftanın yıldızlarında bu hafta neler olacak sorusunun cevapları Televizyon reklamlarından da halka duyurulmaya başlandı.

Türkiye’nin en fazla şubesi olan marketi olma özelliğini elinde bulunduran A101 mağazaları artık hem sokaklarda bilboarlarda hem de televizyonlarda indirimli ürünleri duyuruyor. Bunun yanında Google adsense reklamlarında da sık sık görmeye başladığımız A101 haftanın yıldızları ve güncel aktüel ürünler duyuruları Google Adwords gibi dünyanın en büyük bütçeli reklam platformlarında da dönmeye başladı. Amaç daha fazla vatandaşa ulaşmak. A101 indirimli ürünler fırsatını siz de yakalamak isterseniz A101 16 Kasım haftanın yıldızları kataloğunda 16 Kasım günü indirimli ürünleri incelemek üzere mağazalarımıza gelebilirsiniz. A101 23 Kasım aktüel ürünleri ve 30 Kasım aktüel ürünler kataloğunu da sitemiz aktuelurunlerde.com üzerinden en detaylı şekilde takip edebilirsiniz.

A101 16 Kasım Perşembe– 23 Kasım 2017 aktüel ürünler kataloğu

A101 16 Kasım aktüel ürünler kataloğu

Etiketler:

A101 16 Kasım aktüel ürünler kataloğu Konusuna 12 Yorum Yapıldı

 1. Mediha Uzun dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz. aktüel ürünlerin yenilerini de bekliyoruz

 2. Hatice Soygaz dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri. Teşekkürler aktüelürünlerde 😉

 3. Beniz Erkmen dedi ki:

  Teknoloji ürünlerine ağırlık verilmeli. Cep telefonları özellikle çokça gelsin artık. iPhone 7 ve iPhone8 ile iPhoneX kampanyaları gelsin

 4. Arcan Saparca dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 5. Ilgar Pamir Karaismail dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 6. Ada Şeref dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

 7. Ömer Sefa Saltuk dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 8. Yiğithan Kocademir dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 9. İbrahim Alp Tekin Ege dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 10. Mustafa Samed Beğenilmiş dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 11. Abdulsamed Özgür dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 12. Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status