A101 24 Şubat 2018 günü ve sonrası kataloğu

24 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 2.691 kez okundu.

A101 marketlerinde yeni kataloglar görücüye çıktı ve bugünden itibaren satılmaya başlandı. İndirim ve kampanya reyonlarında boy gösteren Şubat ayının son aktüel kataloğu 24 Şubat 2018 Cumartesi günü satılmaya başlanırken bu ürünlerin 2 Mart 2018 tarihine kadar reyonlarda satışının sürmesi bekleniyor. Her zaman olduğu gibi sınırlı sayıda kampanyalı ürünün satılacak olması da geç gelecek müşterileri kara kara düşündürüyor. İndirimden yararlanmanın birinci şartı A101 aktüel marketlerinin müşterisi olmanız olsa da A101 şubelerine giderek ürünleri alamanların şikayetlerini okumakla geçiyor günlerimiz. A101 kataloglarında yer almasına rağmen bulamadığınız ürünler olabilir. Bunun için yapmanız gereken katalogların satışa sunulacağı ilk günün sabahında size en yakın A101 market şubesine gitmeniz ve gözünüze kestirdiğiniz ürünleri satın almanız gerekiyor. Günlerdir şikayetlerinizi dikkatle okuyoruz. A101 mağazalarına da sizlerin haklı şikayetlerinizi ulaştırmak için kampanyalı ürünlerin sayılarının artırılması yönünde talepleri ilettik. Bu şikayetlere olumlu yönde dönüş yapan A101 market yöneticileri aktüel ürünler içerisinde talebin fazla olacağının tahmin edileceği ürünlerin sayılarının artabileceğinin sözünü de verdi.

A101 mağazalarında bu hafta haftasonu fırsat ürünlerinde 10 TL ve üzeri alışverişlerde 400gr. dardanel ton balığı 9,95 TL gibi uygun bir fiyattan satılacak. Ayrıca A101 marketlerinde çok alıp az ödeyebileceğiniz Çok al, az öde kampanyasında da bu hafta bal, çay, döner gibi ürünlerde fazlaca ürün alımı yaptığınızda ucuzlayan fiyatlarla hem bütçenize katkınız olacak hem de A101 marketlerinde satıan kaliteli marka ürünleri almış olmanın haklı gururunu yaşayacaksınız. A101 aktüel marketlerinde 24 Şubat – 3 Mart 2018 tarihleri arasında satışa sunulacak ürün kataloglarını sizler için aşağıda paylaşıyoruz. Galeri şeklinde resim geçişlerinden rahatsızlık duyduğunuz yönünde aldığımız mesajların ardından A101 ve diğer market kataloglarını içerik içine düz ve tam boyut olarak eklemeye başladık. A101 market aktüel ürünleri kataloğunda önümüzdeki haftalarda da neler olacağı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takibe alarak en güncel broşürleri ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca önümüzdeki haftaların kataloğunda hangi ürünlerin olmasını istiyorsanız yorum bölümünden bunu bize ve sayfamızı takip eden market yöneticilerine duyurabilirsiniz. İndirim ve fırsatlarla ilgili tüm detayları sizlere aktarmayı sürdüreceğiz.

a101-kataloglari-haftanin-yildizlari-2018 a101-kataloglari-guncel-brosur a101-kataloglari-2018-

A101 24 Şubat 2018 günü ve sonrası kataloğu

Etiketler:

A101 24 Şubat 2018 günü ve sonrası kataloğu Konusuna 2 Yorum Yapıldı

  1. Avatar Cem Efe Edeş dedi ki:

    İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

  2. Avatar Rekin Erkek dedi ki:

    Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status