A101 4 Kasım aktüel ürünler kataloğunda

4 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 7.445 kez okundu.

A101 aktüel ürünler içinde en son gelecek ürünleri siz de merak ettiniz mi? A101 fırsatlarında Aldın aldın kampanyası dahilinde gelecek olan aktüel ürünlerde bu hafta 8 parti katalog oluşturuldu. A101 Haftanın yıldızlarında bu hafta neler olacak? Ekonomik sıkıntı çekenlerin en çok takip ettiği marketler zincirinden haftalık indirimli fırsat ürünleri olarak reyonlarda yerini alan elektronik ürünler ya da A101 gıda ürünleri kampanyaları konuşulmaya devam ediliyor. Türkiye’nin Aliexpress’i olma yolunda hızla ilerleyen A101 marketleri kimin ya da kimlerin? A101 kime ait sorularını da çok fazla soruyorsunuz. A101 sahibi hakkında FETÖ’cü suçlaması gündeme gelmiş olsa da bu konuda A101 ve sahipleri kendilerini aklamayı başardılar. Marketin FETÖ ya da Fethullah Gülen ile ilgisinin olmadığının tespit edildiği doğrulandı.

Altın fiyatlarının iyice artması, Dolar ve Euro fiyatlarının yükselmesi ekonomideki bozulmanın da habercisi oldu. Böyle bir atmosferde en çok da halkın geçimini daha kolay yoldan ve çok masraf yapmadan nasıl temin edeceği sorusu oluşturuyor. A101 diğer marketler gibi değil artık. Hem dünyanın en fazla şubesi olan marketler zinciri özelliğini elinde bulunduruyor hem de Türkiye’deki diğer marketler arasında 3 farklı kampanyayı haftanın 3 farklı gününe yayan bir mini alışveriş merkezi. Bunun dışında A101 perşembe günleri indirimli ürünler getiriyor. A101 market indirim günü ne zaman sorusunun yanıtı ilk etapta perşembe günü olarak telaffuz edilse de haftasonu da indirimli ürünler getirilerek müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Bu hafta hangi ürünler A101 reyonlarını süsleyecek diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. A101 taksitli alışveriş fırsatıyla da diğer marketlerin bir tık önünde diyebiliriz. A101 akıllı cep telefonu indirimli olarak reyonlara gelecek. A101 telefon yorumlarına bakıldığında ürünlerin çok da adi olmadığını görmekteyiz. Tabi ki ürün fiyatına göre değerlendirmek lazım buradaki ürünleri. Marka olan ürünlerde 2 yıl garanti vermesi de ürünleri A101 dışında başka marketlerden almanızdan artı avantajlarından biri. A101 aktüel ürünler kataloğunda hem A101 Aldın Aldın ürünleri hem de aldığınız ürünün yanında 2. ürün yüzde 50 indirimli olarak satılıyor kampanyası var. İşte A101 marketlerinde Kasımın 4’ünden itibaren mağaza reyonlarında satışa sunulacak ürünler kataloğunda yer alan indirimli ürünler.

A101 4 Kasım aktüel ürünler kataloğunda

Etiketler:

A101 4 Kasım aktüel ürünler kataloğunda Konusuna 6 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Tarcan Toptan dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 2. Avatar Sevgi Tutku Güllüce dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 3. Avatar Sevgi Tutku Güllüce dedi ki:

  Güncel kataloglar ve broşürleri neden yayınlamadınız. Bunlar eski ürünler değil mi? Sanki hep aynı ürünleri yeni diye getirip bizi kandırıyor bu dürzüler ya

 4. Avatar Şaziye Kabukçu dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 5. Avatar Abdullah Atakan Baluken dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

 6. Avatar Tanberk Yükselen dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status