A101 4 Ocak 2018 aktüel ürünlerde

1 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 1.558 kez okundu.

A101 Ocak ayı yeni indirim kataloglarının ilki olan A101 4 Ocak perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel fırsat ürünleri reyonlardaki yerini almaya başladı. Siz de yeni indirimlerin hangi ürünlerde ne kadar olacağını merak ediyorsanız detaylardaki katalogları inceleyin. Ekonomik alışveriş sevenlerin adresi A101 uzun zamandır geniş bir kitleye hizmet veriyor. Uygun fiyatta yüzlerce ürünü görebileceğiniz marketler zinciri Türkiye’nin her yerinde sizlere ulaşıyor. Son dönemlerde özellikle teknolojik cihazlardaki avantajlarıyla gündeme gelen ürünleri a101 telefon kampanyaları kapsamında değerlendirebilirsiniz. Kampanyalı tüm kategorilerde ideal sonuçlar alabilir ve alışverişinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

A101’de İndirim Ne Zaman?

İndirim zamanı birçok müşterinin beklediği dönemlerdir. Bunun nedeni başa marketlerde pahalı satılan ürünleri kampanyalı şekilde ucuza alma fırsatı olmasıdır. Gelir grubu fark etmeksizin birçok kişi bu zamanı beklemekte ve avantajlı ürünler satın almak ister. A101’de de 2018 yılında Ocak ayı itibariyle başlayacak aktüel ürün kampanyalarında günler belli oldu. A101 aktüel ürünler  4 Ocak 2018 Perşembe ile 11,18, 25 Ocak 2018  günlerinde avantajlı kampanyalar için mağazalara gidebilirsiniz. 101 indirim avantajları dilediğiniz zaman görebilmeniz ve ürün alırken karar vermeniz açısından internet sitesinde ve doğrudan basılı halde mağazalarda bulunmaktadır. Ürünlerin indirimlerinin ne kadar süre devam ettiğini takip etmeniz gerekir. Bu şekilde daha sağlıklı sonuçlar alınabilir. Yani beklenmedik fiyat değişiklikleriyle karşılaşmazsınız.

A101 Aktüel Haftalık Kampanyalar ve Güncel Kataloglar

101 bu hafta ne tür indirimler yapıyor diyorsanız hafta sonuna özel kampanyaların yer aldığı indirim seçeneklerini bulabilirsiniz. Ayrıca hafta içinde de bazı ürünlerde sınırlı kampanyalar olabilir. Mağazalarda belirli dönemlerde aylık haftalık şekilde olan indirimleri takip edebilirsiniz.

Teknoloji İndirimleri
A101 ürünler içerisinde kampanyalı teknoloji ürünleri oldukça dikkat çekmektedir. Geniş bir kitle dışarıda satın alacakları fiyatın çok uygun karşılığıyla aynı ürünü mağazalardan satın alabilmektedir. Bu ürünlerin uygun fiyata olmasında depo fazlası olması ve satılmasının zorunlu olması vardır. Örneğin çamaşır makinesi gibi ürünler de dâhil olmak üzere kampanyalı şekilde satışlar olabilir. Yine büyük beyaz eşyalardan LED TV diğer bir örnektir. Siz de bu tür kampanyaları takip ederek elektronik aletlerde büyük avantaj sağlayabilirsiniz. Piyasa değerinden düşük olan bu teknolojik cihazlarda ürünün elden çıkarılmasının istenmesi depo dışında kutu deformasyonları gibi basit nedenlerle de olabilir. Değişken bir durum olabilir ve mağaza satış ve müşteri politikasıyla da alakalıdır. Ancak A101 Flash Bellek, A101 flash bellek ürünlerindeki kampanyaları mağazalardan takip edebilirsiniz. Hafıza kartı ihtiyacı için kolay, hızlı ve ekonomik alışverişler yapabilirsiniz. 101 katalog üzerinden hafıza kartı seçeneklerini görebilirsiniz. Beğendiğiniz ürüne en iyi koşullarda sahip olmak için mağazalara indirim zamanını takip ederek gitmeniz gerekir.

Aktüel Ürünler Neler?
Aktüel ürünler A101’lerdeki en eğlenceli ürünleri oluşturur. En yeni gelişmelere bağlı olarak bu ürün seçenekleri bulunabilir. Kış aylarında, yılbaşı hediyesi almak için marketlerdeki reyonları ziyaret edebilirsiniz. Güncel ürünlerin temel amacı, alışverişlerin daha keyifli hale gelmesini sağlamak ve de mağazalara gelen müşteri sayısını artırmaktır. Yani her zaman aynı olan marketler müşteriler tarafından bir süre sonra ziyaret edilmeyebilir. Mevsim, özel günler ve diğer durumlar dikkate alınarak aktüel kataloglardan faydalanabilirsiniz.

A101 4 Ocak 2018 aktüel ürünlerde

Etiketler:

A101 4 Ocak 2018 aktüel ürünlerde Konusuna 16 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Tunç Köybaşı dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

  1. Avatar karnec dedi ki:

   Geldikçe perşembe gününden birkaç gün öncesinde yayınlıyoruz.

 2. Avatar Nejat Şenocak dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 3. Avatar Kürşat Oğuz Fp dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 4. Avatar Beyzanur Tatlı dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 5. Avatar Yaşar Emre Tunçay dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 6. Avatar Birgen Güvener dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 7. Avatar Oğuz Selim Karakelle dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 8. Avatar Güçlü İçten dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 9. Avatar Çisil Zeynep Dönmez dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 10. Avatar Dursun Korel İşgören dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 11. Avatar Abdullah Emirhan Caner dedi ki:

  Güncel kataloglar ve broşürleri neden yayınlamadınız. Bunlar eski ürünler değil mi? Sanki hep aynı ürünleri yeni diye getirip bizi kandırıyor bu dürzüler ya

 12. Avatar Nur Dilay Zilan dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 13. Avatar Ayman Hangül dedi ki:

  Türkiyede en büyük kampanyaları ve indirimleri haber veren siteler içinde en beğendiğim sitedir aktuelurunlerde.com bu çizginizi sakın bozmayın

 14. Avatar Ayben Çorumlu dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 15. Avatar Seval Kurtan dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status