A101 8 Şubat aktüel ürün kataloğu yayınlandı

2 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 3.661 kez okundu.

A101 aktüel ürünler 8 Şubat 2018 katalogları sonunda yayınlandı. 2018 yılının indirim ve fırsatlarını yakalamak için A101 mağaza indirimlerini takip edenlere müjdemiz var. A101 şubeleri ülkenin en geniş zincirini oluştururken A101 AVM ve alışveriş marketlerinin de ötesinde bir ilgi ve merakla kendinden bahsettiriyor. A101 logo png olarak sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi A101 kampanyalarının içinde neler olduğunu da artık az çok tahmin etmeye başladı müşteriler. A101 Samsung televizyonlar ve akıllı telefonları artık her hafta indirimli kataloğa ekleyerek vatandaşın indirimli ürün tercihlerine seçenekler ekliyorlar. Aktüel ürün A101 kataloglarını hazırlayan web siteleri yöneticileri A101 logo vektörel png formatında sitemizden indirebilir, bu logoyu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

A101 8 Şubat indirim kampanyasında aktüel tablet dileyenler için bu ürünün henüz açıklanan kataloglarda olmadığını üzülerek söyleyelim.  a1001 market online satış uygulamasına geçip geçmeyeceği konusu henüz kesinleşmezken, online a101 alışveriş yapabilme konusunda çalışmaların devam ettiği ifade ediliyor. İndirim kataloğu 2018 olarak Google arama sonuçlarına bakıldığında Samsung tv a101 ile A101 bilgisayar kampanyalarının da müşteriler tarafından sıklıkla dile getirildiği belirtiliyor. A101 gelen telefon markaları ve yorumlarını sayfamızın alt bölümündeki müşteri yorumları bölümünden takip edebilirsiniz. A101 mağaza indirimlerini detaylı olarak vereceğimiz kataloglardan inceleyebilirsiniz. A 101 şubeleri sayı olarak Türkiye’de 7000’i geçerken a101 antalya şubeleri diğer illere göre internette daha çok aranarak a101 alışverişlerinin ve kataloglarının ne kadar merak edildiğini de ortaya koyuyor. Adword reklamlarına bakıldığında bu marketler zincirinin ana kelime reklamlarına verdiği reklam ücretinin diğer marketler zincirine göre çok çok düşük olduğu ve yayıncılara bu kapsamda 0,03 TL reklam ücreti ile webmasterleri ve Adsense reklam yayıncılarını da üzdüğü söylenebilir.

A101 8 Şubat 2018 aktüel ürün kataloğunda neler var?

81 il ve 900 ilçede kampanyalı satışı ile göz dolduran A101 marketlerinin bu haftaki kataloğunda dikkat çeken ürünlerin başında en ünlü ürün olarak Hi-Level HD Led Televizyon yer alırken bunun yanında Toshiba marka UHD televizyon da diğer bir seçenek olarak indirim bekleyenlere sunuluyor. Samsung marka akıllı telefonlar da bu hafta indirime giren ürünlerden olacak. Siz de tüm kataloğu detaylı bir biçimde incelemek için sayfamızdaki tüm katalogları inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin en fazla takip edilen indirim marketi aktuelurunlerde.com sizlere hem çekiliş kampanyalarını hem de tüm marketler zincirinde yer alan indirim kataloglarını ücretsiz olarak size sunuyor. Aşağıdaki katalogları inceleyerek A101 8 Şubat 2018 Perşembe günü bu ürünleri satın almak için en yakın A101 şubesine giderek ürünü satın alabilirsiniz.

A101 aktüel 8 Şubat 2018 indirim kataloğu

A101 aktüel kataloğunun ilk yayınlandığı anda çok fazla rağbet görüyor olması büyük forumlardan R10.net, Donanimhaber.com, Shiftdelete.net gibi sitelerde de yayınlanması üzerine bazı marketlerin hukuki işlem başlattığı ve indirimli ürün haberlerinin artık haber ve kazanç konusu yapılmaması yönünde çalışacakları öğrenildi. Aktüel ürün kampanyalarını haber yapan ve duyuran bir aktüel sitenin Bim yetkilileri tarafından dava edildiği ve sitedeki Bim aktüel ürünleri adına ne kadar materyal varsa kaldırıldığı ortaya çıktı. Biz de aktüel ürünlerde sayfası olarak sizlere herkesten önce yeni ürünleri ve broşürlerini yayınlamaya devam edeceğiz. Aşağıdaki görselleri inceleyerek A101 8 Şubat 2018 aktüel ürünleri ile ilgili A101 Aldın Aldın, A101 Haftanın Yıldızları ve A101 Çok al, az öde kampanyalarının katalogları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Günün anlam ve önemine binaen tüm güncel kataloglar, market indirim günlerine göre sayfamızda yayınlanmaya devam edilecektir.

A101 8 Şubat aktüel ürün kataloğu yayınlandı

Etiketler:

A101 8 Şubat aktüel ürün kataloğu yayınlandı Konusuna 12 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Mustafa Furkan Işınay dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 2. Avatar Zeynep Doğa Gürses dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 3. Avatar Aleda Buyuran dedi ki:

  Torpido gözünü dolduracak ürünler bekliyoruz tüm marketlerden ve mağazalardan. Takipteyiz bakın bekliyoruz.

 4. Avatar Mehmet Kemal Dengizek dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 5. Avatar İsmail Enes Eruzun dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 6. Avatar Deniz Hale Tekşan dedi ki:

  Bim market diğer marketlerden daha kaliteli ve daha iyi ürün getiriyor abisi, bim aktüel ürünler kataloğu gelse de neler var görsek

 7. Avatar Ahmet Mehdi Keskin dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 8. Avatar Mustafa Berkay Güzeloğlu dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 9. Avatar Seher Şengül dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 10. Avatar Asya Sema Karabağ dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 11. Avatar Memet Ali Ardıç dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 12. Avatar Nesrin Gökçe Saraçlar dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status