A101 aktüel 21 aralık indirimli ürünler

16 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 2.812 kez okundu.

A101 marketlerinin Aralık ayı kampanyalarında yeni ürünler neler olacak sorusunun yanıtını henüz bulamasak da A101’de bu hafta nelerin olduğunuz sizlerle paylaştık. Türkiye’nin en fazla şubesi olan marketi olma özelliğini elinde bulunduran A101 mağazalarının şu ana kadar açılan mağaza sayısı 7087 olarak ifade ediliyor. Teknoloji ürünleri getirerek kampanya başlatan ve ucuz fiyata kaliteli marka akıllı telefonları satışa sunan marketin tüm şubelerinde 21 Aralık 2017 tarihinde hangi ürünlerin satışa sunulacağı merak konusu oldu.

A101 aktüel ürünler olarak yaptığınız aramalarda sitemize yolunuzun düşmesi muhtemeldir. Günü gelmeden yeni ürünlerle ilgili konumuzu açıyoruz ve ürünler duyurulur duyurulmaz sizlere konu ile ilgili katalogları ve broşürleri sunarak, A101 market şubelerine gitmeden ürünler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Aktüel ürünler A101 kataloglarını sitemiz üzerinden en kaliteli olacak şekilde inceleyerek yeni ürünlerin içinde hangi ürünler olduğunu, bu ürünlerin hangilerinde yüzde kaç indirimler sağlandığını da öğrenebilirsiniz. Size en yakın market hangisi sorusuna da artık herkesin cevabı A101 olarak değiştirilebilir. Çünkü ülkemizin her köşesine açılan A101 market şubeleri bakkal olarak da görülmeye başlandı.

Genellikle market ürünlerinin satışı yapılsa da A101 aslında en çok talep edilen ürünleri haftalık olarak müşterilerine sunuyor. Her hafta perşembe günü A101 aldın aldın kampanyası ile indirimli ürünler getiriliyor. Bu ürünler diğer marketlere göre daha uygun fiyata satışa sunulduğundan insanların bakışı A101 marketleri ucuz ve uygun fiyatlı ürünler satıyor olarak algılanmaya başlanıyor. 21 Aralı günü tüm A101 aktüel market şubelerinde satışa sunulacak olan ürün hazılanır hazırlanmaz sitemizde kataloglarıyla birlikte incelemenize sunulacaktır.

A101 aktüel 21 aralık indirimli ürünler

Etiketler:

A101 aktüel 21 aralık indirimli ürünler Konusuna 9 Yorum Yapıldı

 1. Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 2. Eyüpcan Özperk dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

 3. Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 4. Sakıp Balıoğlu dedi ki:

  Güncel kataloglar ve broşürleri neden yayınlamadınız. Bunlar eski ürünler değil mi? Sanki hep aynı ürünleri yeni diye getirip bizi kandırıyor bu dürzüler ya

 5. Firuz Su dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

 6. Rüya Su Torğutalp dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 7. Kubilay Gödek dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 8. Muhammet Fatih Sayıcı dedi ki:

  Aktüel ürünler sayfasına bize bu denli hizmet ettiğinden ötürü teşekkürler ederiz bim program bim bu hafta nelerde sürpriz yapar acaba

 9. Seung Hun Baki dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status