A101 aktüel 21 aralık indirimli ürünler

16 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 3.284 kez okundu.

A101 marketlerinin Aralık ayı kampanyalarında yeni ürünler neler olacak sorusunun yanıtını henüz bulamasak da A101’de bu hafta nelerin olduğunuz sizlerle paylaştık. Türkiye’nin en fazla şubesi olan marketi olma özelliğini elinde bulunduran A101 mağazalarının şu ana kadar açılan mağaza sayısı 7087 olarak ifade ediliyor. Teknoloji ürünleri getirerek kampanya başlatan ve ucuz fiyata kaliteli marka akıllı telefonları satışa sunan marketin tüm şubelerinde 21 Aralık 2017 tarihinde hangi ürünlerin satışa sunulacağı merak konusu oldu.

A101 aktüel ürünler olarak yaptığınız aramalarda sitemize yolunuzun düşmesi muhtemeldir. Günü gelmeden yeni ürünlerle ilgili konumuzu açıyoruz ve ürünler duyurulur duyurulmaz sizlere konu ile ilgili katalogları ve broşürleri sunarak, A101 market şubelerine gitmeden ürünler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Aktüel ürünler A101 kataloglarını sitemiz üzerinden en kaliteli olacak şekilde inceleyerek yeni ürünlerin içinde hangi ürünler olduğunu, bu ürünlerin hangilerinde yüzde kaç indirimler sağlandığını da öğrenebilirsiniz. Size en yakın market hangisi sorusuna da artık herkesin cevabı A101 olarak değiştirilebilir. Çünkü ülkemizin her köşesine açılan A101 market şubeleri bakkal olarak da görülmeye başlandı.

Genellikle market ürünlerinin satışı yapılsa da A101 aslında en çok talep edilen ürünleri haftalık olarak müşterilerine sunuyor. Her hafta perşembe günü A101 aldın aldın kampanyası ile indirimli ürünler getiriliyor. Bu ürünler diğer marketlere göre daha uygun fiyata satışa sunulduğundan insanların bakışı A101 marketleri ucuz ve uygun fiyatlı ürünler satıyor olarak algılanmaya başlanıyor. 21 Aralı günü tüm A101 aktüel market şubelerinde satışa sunulacak olan ürün hazılanır hazırlanmaz sitemizde kataloglarıyla birlikte incelemenize sunulacaktır.

A101 aktüel 21 aralık indirimli ürünler

Etiketler:

A101 aktüel 21 aralık indirimli ürünler Konusuna 15 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Hülya Delı Chasan dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 2. Avatar Eyüpcan Özperk dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

 3. Avatar Fatma Özlem Acar dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 4. Avatar Sakıp Balıoğlu dedi ki:

  Güncel kataloglar ve broşürleri neden yayınlamadınız. Bunlar eski ürünler değil mi? Sanki hep aynı ürünleri yeni diye getirip bizi kandırıyor bu dürzüler ya

 5. Avatar Firuz Su dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

 6. Avatar Rüya Su Torğutalp dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 7. Avatar Kubilay Gödek dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 8. Avatar Muhammet Fatih Sayıcı dedi ki:

  Aktüel ürünler sayfasına bize bu denli hizmet ettiğinden ötürü teşekkürler ederiz bim program bim bu hafta nelerde sürpriz yapar acaba

 9. Avatar Seung Hun Baki dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 10. Avatar Yağmur Helin Şarkışla dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

 11. Avatar İlkay Ramazan Ankara dedi ki:

  BİM 2018 yılında da kendinden bekleneni verecek gibi. En çok takip edilen ve izlenen bim broşürlerini sizlerden almak gerçekten de çok güzel

 12. Avatar Nebahat Ansen dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 13. Avatar Muhterem Sarıoğlu dedi ki:

  aktüel ürünlerde en iyi site burası ya

 14. Avatar Nazlı Özüm Nişancı dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 15. Avatar Safa Ahmet Baydar dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status