A101 aktüel ürün kataloğu – 1 Şubat 2018

26 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 3.419 kez okundu.

A101 marketlerinin 2018 yılı şubat ayında müşterilerine önelik başlatacağı indirimli ürünlerin neler olduğuyla ilgili meraklı sorular ve bekleyiş sürerken bu ürünlerin kataloglarının ne zaman yayınlanacağı da merak edilmekteydi. Biz de sizlerin bu merakını gidermek adına indirimli ürünler kataloğunu yayınlayarak A101 1 Şubat 2018 Perşembe günü yapacağınız alışverişte aktüel katalogda yer alan ve bütçenize uyan ürünleri incelemeniz ve diğer marketlerdeki indirimli ürünlerle kıyaslamanız için güncel katalg ve broşürleri sizlerle paylaşıyoruz. Ne zaman indirim var diye soranlar için haftanın indirimli ürünlerini hem A101 market olsun hem de diğer marketlerdeki ürünler olsun günler öncesinden yayınlıyoruz. Gıda ürünlerinde kampanyalar olması sizlerin tercihleri olsa da en fazla talep alan indirimli ürün kataloğu teknoloji ürünlerinde oluyor. Özellikle aktüel katalog açıklanmadan günler öncesinde yorumlar ve hakkında merak edilenler bloğumuza gelen taleplerin akıllı telefonlar konusunda oldukça baskın ve yoğun olduğunu fark edince konuyu biz de A101 market yetkililerine bildirdik. Bunun üzerine resmi sitelerinde bu konuyla ilgili bir anket bölümü oluşturulabileceği ve halkın istediği ürünlerin ucuz ve indirimli olarak tüm a101 şubelerinde aynı gün haftanın dördüncü iş günü olan perşembe günleri A101 aldın aldın, A101 haftasonu indirimleri de cumartesi ve pazar günleri marketlere geliyor ve indirim reyoınlarında satışa sunuluyor.

Bu hafta A101 hangi ürünlerde kampanya yapacak?

1 Şubat 2018 perşembe günü tüm şubelerde aynı iş gününde başlayacak olan kampanyalı alışverişlerin içinde dikkat çeken ürünlerden biri Full HD Toshiba marka televizyon, Smart LED ekran özelliği ile birçok markanın önünde olan Toshiba akıllı televizyon a101 markette satılacak. Bu ürün hakkında yorumlar gayet olumlu olduğundan biz de bu televizyonu almak isteyen ancak tereddüt içinde olanlara öneriyoruz. 1699 TL gibi değerine göre gayet uygun olan fiyatı ile kaçırılmayacak bir fırsat ürünü. Aktüel ürün katalogları a101 sayfasında yayınlandığında tüm detayları ile güncellenecektir.

 

A101 aktüel ürün kataloğu – 1 Şubat 2018

Etiketler:

A101 aktüel ürün kataloğu – 1 Şubat 2018 Konusuna 11 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Berra Urgancıoğlu dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

 2. Avatar Furkan Hızarcıoğlu dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 3. Avatar Erol Özgür Baştuğ dedi ki:

  BİM 2018 yılında da kendinden bekleneni verecek gibi. En çok takip edilen ve izlenen bim broşürlerini sizlerden almak gerçekten de çok güzel

 4. Avatar Ali İzzeddin Samar dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 5. Avatar Evren Burak Kızılırmak dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

 6. Avatar Kıvılcım Hadi dedi ki:

  Yapılan güncel çekilişlerin de duyurulmasını bekliyoruz

 7. Avatar Talip Orhan dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 8. Avatar Tubanur Dereli dedi ki:

  Torpido gözünü dolduracak ürünler bekliyoruz tüm marketlerden ve mağazalardan. Takipteyiz bakın bekliyoruz.

 9. Avatar Mustafa Eren Özkul dedi ki:

  Bim market diğer marketlerden daha kaliteli ve daha iyi ürün getiriyor abisi, bim aktüel ürünler kataloğu gelse de neler var görsek

 10. Avatar Muhterem Sarıoğlu dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 11. Avatar Barın Düşenkalkar dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status