AdL Giyim 2. Ürüne Yüzde 50 İndirim Kampanyası

2 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 3.226 kez okundu.

2018 yılı kampanyalarla ve indirimlerle geldi. Adil Işık giyim mağazaları AdL Giyim tarafından başlatılan ikinci ürüne %50 indirim kampanyası bugünden itibaren başladı. İnternet sitesinde geçerli olmayan ancak tüm ADL mağazalarında geçerli olacak olan kampanya 16 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek. 2018 yılı kampanyaları içinde kayda değer bir yeri olması beklenen bu kampanya için giyim alışveriş için dışarı çıkacaklar şimdiden planlarını yapmaya başladılar.

AdL giyim mağazalarında sezon ürünlerinde yapacağınız alışverişlerinizde ikinci ürünümüz yüzde 50 indirimli olarak size sunuluyor. Kampanyanın detaylarını baktığımız zaman bu kampanya ekstra kampanyalarla veya diğer kampanyalarla birleştirilemiyor. Sezon ürünleri dışarısındaki ürünler bu kampanya dahil edilmemektedir. Faturaya dahil edebileceğiniz her ikinci ürün için %50 indirim imkanı sağlanırken bir sepette iki ya da katları olan ürünler bulunuyorsa faturayı bölmek gerekmeyecek şekilde sistem tarafından bu iki ürüne de %50 İndirim otomatik olarak sağlanacaktır.

İndirimler ve kampanyaların sizlere en hızlı şekilde ulaştırıldığı aktüelürünlerde.com sayfası sizin alışverişinizi kesenize uygun şekilde yapmanızı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu kampanya 2 Ocak 2018 Salı günü ile 16 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olacak olup kampanyada adet ışık kart ve puan kullanımı ve puan kazanımı da devam edecektir. Adil Işık kartı olmayanlar 500 tl limit Kullanımı ile bu karta sahip olabileceklerdir. Güncel indirimlerin ve kampanyaların devam etmesi ve daha fazla kampanyadan haberdar olabilmeniz için sayfamızı takip alabilir sosyal medya hesaplarımızı kontrol edebilirsiniz.2018 yılı kampanya fırsatlarını sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Aktüel ürünler, indirimler ve daha fazlası için bizden ayrılmayın.

AdL Giyim 2. Ürüne Yüzde 50 İndirim Kampanyası

Etiketler:

AdL Giyim 2. Ürüne Yüzde 50 İndirim Kampanyası Konusuna 10 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Fethullah Altınöz dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 2. Avatar Nuece Sarıaltun dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 3. Avatar Lal Bilgeç dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 4. Avatar Mustafa Kerem Cansu dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 5. Avatar Müyesser Akyildirim dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

 6. Avatar Miraç Ayberk Tahir dedi ki:

  güncel kampanyalar ile broşürlerin ne zaman yayınlanacağını da bir hafta önceden haber verseniz ne iyi olurdu

 7. Avatar Elif Etga Başeğmez dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 8. Avatar Mehmet Akif Sıraç dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 9. Avatar Latife Fatin dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

 10. Avatar Ali İzzeddin Samar dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status