Akbank Axess Kart ile 100 TL bedava chip para

1 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 991 kez okundu.

Akbank kampanyaları ile daha fazla kazanın. Akbank’ın kredi kartı Axess kart ile yaptığınız alışverişlerde zaten kazançlı çıkıyordunuz. Ekim ayında başlatılan Chip Para kampanyası ile 100 TL değerindeki Chip Para puan kazanmak istemez misiniz? Fatura ödeme talimatınız Axess kartınız ile verdiğinizde 100 TL’ye kadar Chip-Para kazanabileceksiniz.

Otomatik fatura ödeme talimatını Axess kartınız ile verip Chip para nasıl kazanılır?
Ekim ayında Axess ile vereceğiniz tüm yeni otomatik ödeme talimatlarınızda 1 fatura için 15 TL chip-para kazanma, 3 fatura için 50 chip-para kazanma, 6 ve daha fazla fatura için tam 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz.Bu Axess kampanyası Ekim ayına özgü olduğundan acele etmeniz gerekir. Hemen katılmak için FATURAC yazıp 4566’ya gönderin. Ya da 444 25 25 Akbank Müşteri Hizmetlerini arayarak kampanyaya katılın.

Kampanya tarih aralığı ve son katılım
Akbank kredi kartı Axess kampanyasına 1-31 Ekim 2017 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanacağınız ödüller 2 Kasım’da kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.

Akbank Axess Kart ile 100 TL bedava chip para

Etiketler:

Akbank Axess Kart ile 100 TL bedava chip para Konusuna 5 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Zeynep dedi ki:

  Kampanyalardan bizleri haberdar ettiğiniz için teşekkürler

 2. Avatar Seda Ulus dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 3. Avatar Nuhaydar Akbilmez dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 4. Avatar Pekcan Aksöz dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 5. Avatar Ebru Ece Özata dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status