Akbank Sevgililer Günü Kampanyası

5 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 4.433 kez okundu.

Akbank 14 Şubat 2018 Sevgililer Günü Kampanyası ile siz de harcamalarınızda kazançlı çıkabilirsiniz. 2018 yılının en çok alışveriş yapılacak günlerinden biri daha yaklaşıyor. Cuma indirimleri ya da yılbaşı kampanyalarının benzeri artık 14 Şubat Sevgililer Gününde de devam edecek. Siz de sevgilinizi sevindirmek ona hediyeler almak için 5 Şubat ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında devam edecek olan Sevgililer Günü Akbank Neo Kart kampanyasından faydalanın.

Belirtilen tarihler arasında Akbank Neo kartınızla, giyim, restoran, çiçek sektöründeki mağazalar ve dükkanlardan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL chip para kazanın. Toplamda 100 chip para kazanarak aışverişin keyfine varın kazançlı çıkın. Sevgililer Günü kampanyasına Akbank Axess Mobil ile katılabilirsiniz. Kazandığınız Chip paralarınız hesabınıza anında yüklenecektir. Bu Chip paralarınızı 7 gün içinde kullanabilirsiniz. Kampanya ile ilgili bir dipnot, aynı iş yerlerinden yapılacak harcamaların ilki Sevgililer Günü kampanyasına dahil olup, bundan sonraki alışverişiniz kampanyanın dışındadır. Siz de kampanyadaki 100 Chip parayı kazanabilmek için farklı dükkan ve mağazalarda alışverişlerinize devam edebilirsiniz.

Akbank Sevgililer Günü Kampanyası

Etiketler:

Akbank Sevgililer Günü Kampanyası Konusuna 12 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Osman Cihan Gürdemir dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 2. Avatar Banuhan Gökçek dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 3. Avatar Yeliz Şenyurd dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 4. Avatar Busem Gökçeaslan dedi ki:

  BİM 2018 yılında da kendinden bekleneni verecek gibi. En çok takip edilen ve izlenen bim broşürlerini sizlerden almak gerçekten de çok güzel

 5. Avatar Seli M Sharef Dökülmez dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 6. Avatar Aybike Güleç dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 7. Avatar Nazlı Özüm Nişancı dedi ki:

  Torpido gözünü dolduracak ürünler bekliyoruz tüm marketlerden ve mağazalardan. Takipteyiz bakın bekliyoruz.

 8. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 9. Avatar İltem Boztepe dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 10. Avatar Ecren Baldo dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 11. Avatar Vahide Ökmen dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 12. Avatar Mustafa Furkan Işınay dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status