Aktüel ürünler nedir ?

5 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 4.436 kez okundu.

Aktüel ürün ya da aktüel ürünler son yıllarda internet kullanıcılarının literatürüne giren ve çok sık aranan kelime grupları oldu. Şok market, Bim ya da A101 marketleri gibi marketler zinciri bulunan yapıların dışında GarrefourSa, Migros, Praktiker, House Port, Hakmar gibi geri planda kalan mağazaların da son yıllarda aktüel ürünler konusuna daha da önem verdikleri gözleniyor. Aktüel ürünler nedir sorusunun ilk olarak cevabını vermeden önce bu kelime öbeğini bize hediye eden Bim marketler grubunu tanımak gerekir.

Aktüel ürünleri ilk olarak Bim getirdi

Bim marketleri Türkiye’de yerel bazda ulusal marketçiliğin ilk örneği oldu. Ülkemizdeki tüm illerde ve tüm ilçelerde kurulan Bim marketleri zamanla aynı bölgede onlarca şube ile daha da büyüdü. Halkın ihtiyaçlarına ve mağazanın kâr marjının en azami seviyeye ulaşabileceği ürünlerin marketin tüm şubelerine haftanın son günü olan cuma günü getirilip satışa sunulmasıyla başladı aktüel ürün satışları. İlk aktüel ürün Bim marketlerinin İstanbul şubesinde satışa sunulan Sinbo tost makinesi oldu. 1995 yılında Mustafa Latif Topbaş tarafından kurulan Bim’in aktüel ürün satışı böyle başladı. Getirilen ürünün daha önceden duyurulması ve halkın bu ürün için mağaza önünde kuyruklar oluşturması mağaza sahiplerinin de dikkatini çekti. İlk başlarda tek tük ürünler getirilirken, mağazanın bu yollar çok fazla kâr sağlamasının ardından aktüel ürünler her hafta ve çok sayıda ürünle devam ettirildi.

Mustafa Latif Topbaş başkanlığındaki Bim mağazaları zamanla ülkenin en büyük marketler zinciri ağını da oluştururken Ak Parti ve lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın da bu mağazaya yakınlığı konuşulmaya başlandı. Hükumetten de yeterince destek alan Bim marketleri ülkenin dört bir yanında yeni mağazalar açarak aktüel ürünler konusunda takip edilen ve ürün çeşitliliği sürekli gözlenen bir marketler grubu oluverdi. Bim mağazalarının kime ait olduğu hep soruldu ve cevabı hep merak edildi. Bim mağazalarının yüzde 70’i halka arz edildi. Diğer kalan kısım da Mustafa Latif Topbaş ve ekibince yönetiliyor. Bim aktüel ürünlerini takip edebilmek için https://aktuelurunlerde.com adresini takip edebilirsiniz. Yalnız Bim değil, Şok market aktüel ürünleri, A101 ve Hakmar aktüel ürünlerini de sitemiz üzerinden en güncel şekilde izleyebilirsiniz.

Bol kazançlı, iyi alışverişler dileriz.

Aktüel ürünler nedir ?

Etiketler:

Aktüel ürünler nedir ? Konusuna 18 Yorum Yapıldı

 1. Semra Koçgiri dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 2. Seda Ulus dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler

 3. Hayri Anıl Geçkin dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 4. Seval Kurtan dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 5. Nüket Aksan dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

 6. Ismet Orman dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 7. Ahmet Sencer Emikoğlu dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

 8. Ahmet Yasin Burak dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

 9. Muhammed Üzeyir Çekmeci dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 10. Mehmet Gökalp Ginoviç dedi ki:

  aktüel ürünlerde en iyi site burası ya

 11. Arkan Bozdemir dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 12. Aslı Nur Kefal dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 13. Barın Düşenkalkar dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 14. Beste Orhon dedi ki:

  Türkiyede en büyük kampanyaları ve indirimleri haber veren siteler içinde en beğendiğim sitedir aktuelurunlerde.com bu çizginizi sakın bozmayın

 15. Safa Batga dedi ki:

  Boyner indirim kupon kodlarını günceller misiniz? Hediye kupon koduna ihtiyacım var da.

 16. Gencay Söker dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 17. Ali Tunahan Ziyade dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

 18. Burak Tatkan Altıntaş dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status