Ayakkabı Dünyası 50 TL indirim çeki

27 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 10.110 kez okundu.

Türkiye’de ayakkabı denince ilk akla gelen mağazalardan biri olan Ayakkabı Dünyası indirim kuponu veriyor. Hediye indirim çeki olarak da tabir edilen bu kupon için Ayakkabı Dünyası mağazalarından alışveriş yapmanız gerekiyor. Siz de ayakkabılarınızı daha uygun fiyata almak isterseniz Ayakkabı Dünyası hediye kupon kampanyasına katılın.

Ayakkabı Dünyası, ayakkabı alışverişlerinde en bilinen ayakkabı mağazalarından biri konumunda olsa da, indirim kampanyaları, alışveriş kuponları ya da hediye çekleri ile Ayakkabı Dünyası diğer rakiplerinin her zaman bir tık uzağında oldu. Adidas, Puma, Rebook, New Balance ya da birçok dünya markasının satışının yapıldığı mağazada klasik ayakkabı modelleri de en çok satışı yapılan modeller arasında. Marka ayakkabılarda indirim kampanyası Ayakkabı Dünyası farkıyla tüm vatandaşlara ulaştırılırken, yürüyüş ayakkabıları ve spor ayakkabılarda günlerce süren kampanyaların satışların artmasında daha da etkili olduğu savunuluyor.

Ayakkabı Dünyası hediye çeki nasıl kazanılır?

Ayakkabı Dünyası mağazalarından ya da resmi internet sitesinden 250 TL ya da üzeri alışveriş yaparak 50 TL hediye çeki kazanabilirsiniz. Adidas, Nike, New Balance, Superga, Clarks, Lacoste gibi markalardan 250 TL ya da üzerinde bir miktarda harcamayı 25 – 29 Ekim 2017 tarihleri arasında siz de yapın 50 TL’lik hediye çekini anında kazanın. Dikkat edelim ki bu kampanya sınırlı süre için geçerlidir ve 29 Ekim günü gecesine kadar devam edecektir. Hediye çeklerini 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası 50 TL indirim çeki

Etiketler:

Ayakkabı Dünyası 50 TL indirim çeki Konusuna 7 Yorum Yapıldı

 1. Bedirhan Lütfü Akşamoğlu dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 2. Tuna Han Salih Yazıcıgil dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

 3. Ali Furkan Yeşilova dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 4. Gülşah Yarbas dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 5. Mustafa Doğukan Berberoğlu dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 6. Aşkım Chiklyaukova dedi ki:

  Bim market diğer marketlerden daha kaliteli ve daha iyi ürün getiriyor abisi, bim aktüel ürünler kataloğu gelse de neler var görsek

 7. Ilgaz Eyipişiren dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status