Bilyoner BMW 218i ve iPhoneX çekilişi 2018

1 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 1.028 kez okundu.

Bilyoner, iki adet 2018 model BMW 218i çekiliş ve 10 adet iPhoneX çekiliş kampanyası ile Türkiye’nin gündeminde. İddaa, Milli Piyango ve, Spor Toto gündemine Bilyoner’de takip edenler bu çekilişler 2018 yılında yeniden merhaba diyecek. Bilyoner 2 adet BMW 218i Coupe otomobil veriyor. 2018 model bu otomobillerden bir tane sizin olabilir. Bunun için kampanya ya dahil olmanız gerekiyor. ayrı bir 2 kişiye değil tam 10 kişiye iPhone x marka akıllı cep telefonu hediye edilecek. iPhone x çekilişine katılmak için acele edin. Bilyoner çekiliş tarihleri ne zaman? Siz de BMW 318i marka 2018 model Otomobil sahibi olmak için 19 ocak 2018 tarihinde 19 Mart 2018 tarihleri arasında Bilyoner çekiliş ne katılabilirsiniz. bilyoner.com dan yapacağınız her 3 TL İddaa kuponu ile Spor Toto ve milli piyango harcaması yaptığınızda yine 3 TL tutar mı düşmemek kaydıyla bunların karşılığında 1 çekiliş hakkı kazanan biliyorsunuz. her oyun yeni bir şans demek bu yüzden çok fazla oynayarak daha fazla kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Bilyoner BMW 2018 çekilişi 19 ocak 2018 tarihi ve 12 itibariyle başladı. bu çekiliş kampanyasına katılımlar 19 Mart 2018 tarihi ve saat 23.59 itibarıyla ve son bulacaktır. kampanya nasıl katılabilirim sorusunu soranlar için cevabımız şöyle olacak. Bilyoner çekiliş kampanyasına katılmak için kampanya sayfasına girerek Burada bulunan katılım butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. kampanya süresi boyunca yapacağınız tüm İddaa kuponları, Milli Piyango harcamaları ve diğer Spor Toto harcamaları kampanya dahilinde olup bu harcamaların karşılığında çekiliş hakkı elde edebilirsiniz.

Bilyoner çekilişinde kazanmak için ne yapabilirim? Bilyoner BMW ve iPhone x çekiliş kampanyasına internet sitesi bilyoner.com üzerinden Giriş yaparak Ayrıca Bilyoner Android ya da IOS uygulamasını indirerek de kampanya katılabilirsiniz. Kampanya katılım formu da yer alan telefon numarası, adres, eposta ve yaşanılan il ve ilçe doğru olarak yazılmalıdır. çekiliş kampanyasında katılımcılar kaynaklanan sorunlar bilyoner.com hatası olarak algılanamaz. Bilyoner çekiliş sonuçlarını nereden ve nasıl öğrenebilirsiniz? Bilyoner BMW ve iPhone x çekiliş tarihi 28 Mart 2018 olarak belirlenmiş oldu bu tarihte İstanbul Levent’te noter huzurunda halka açık bir şekilde 11:00’da çekiliş programı gerçekleştirilecektir. kazananlar ise 3 Nisan 2018 tarihli Fanatik gazetesi ile aktüelürünlerde.com sayfasında ilan edilecektir. Ayrıca bilyoner.com duyuru bölümünde ve kullanıcı hesabı sayfasında da kazanıp kazanmayan ver durulacaktır. sizde bu tarihlilerden biri olmak isterseniz hemen çekilişe katılabilirsiniz. Tıklayın katılım için hadi.

Bilyoner BMW 218i ve iPhoneX çekilişi 2018

Etiketler:

Bilyoner BMW 218i ve iPhoneX çekilişi 2018 Konusuna 13 Yorum Yapıldı

 1. Nejat Şenocak dedi ki:

  aktüel ürünlerde en iyi site burası ya

 2. Güngör Erkin Egeli dedi ki:

  Boyner indirim kupon kodlarını günceller misiniz? Hediye kupon koduna ihtiyacım var da.

 3. İclal Akkoyun dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 4. Ata Kerem Akman dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

 5. Atalay Furkan Tenim dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 6. Abdulsamet Konakoğlu dedi ki:

  BİM 2018 yılında da kendinden bekleneni verecek gibi. En çok takip edilen ve izlenen bim broşürlerini sizlerden almak gerçekten de çok güzel

 7. Hatice Büşra Kırtaş dedi ki:

  Bim aktüel içinde en sevdiğim ve beklediğim ürünlerin bim kataloglarını yayınlarsanız sevinirim.

 8. Ayşe Ferhunde Kürkcü dedi ki:

  Yapılan güncel çekilişlerin de duyurulmasını bekliyoruz

 9. Bayar Çelik dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 10. Eralp Kürüm dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 11. Furkan Ali Can Tabanlı dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 12. Kerime Aydoğan Yozgat dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 13. Gündüz Mağden dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status