Bim 13 şubat 2018 indirim kataloğu

31 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 5.630 kez okundu.

Bim market 13 Şubat 2018 Salı gününden itibaren yeni bim indirimleri ile karşınıza çıkıyor. Bim aktüel kataloğunun bu sayısında siz de en değerli ürünlerde indirimler ve ucuzlamalar görerek mutlu olacaksınız. Gillette Proglide Styler tıraş makinesi ile kıllardan kurtulun. Bim indirimli tıraş aleti şekil verir, düzenler ve sakallarınızı ya da saçlarınızı tıraş eder. Muhteşem tıraş aletini Bim 13 Şubat indirim reyonunda sadece 39,90 TL’ye satın alabilirsiniz. Bu ürünü almak için acele etmeniz gerekiyor. Ürünlerin bim şubelerine geleceği günün sabahında gelerek ürüne sahip olabilirsiniz. Aksi taktirde tıraş makinesi sınırlı sayıda geldiğinden kalmayabilir. Daha önce de getirilmiş olan ürünün ilk günden tükendiğini de hatırlatalım.

Bim market ucuzluk günleri Salı /Cuma

Bim parfümleri ve bu konudaki yorumlarınızı daha önceki paylaşım sayfalarımızda da yayınlamıştık. Kullanmayanlar için bir ön bilgi oluşturması açısından Bim parfüm bay bayan absolute parfümü deneyenlerin buradan da yorumlarını ifade etmesini rica ediyoruz. Bim haftalık indirimli ürünler listesinde el ve vüzut losyonu da gelecek. Hobby marka losyon için fiyatımız 450 TL olarak belirlendi. Likit mat ruj kadınların vazgeçmediği bir ürün. Hazır ucuzluk günlerinde de katalogda yer alan bu ürünü kaçırmak istemeyenler için aktüel ürünler gününde Bim birleşik mağazalarında olarak satın almanız mümkün. Bim prezervatif ve Bim çoraplarını da katalogdan inceleyerek dilerseniz satın alabilirsiniz. Ayrıca Bim Tokalon marka yüz maskesi getiriyor. Yüzdeki siyah noktalar ve lekelerin sizleri de rahatsız ettiğinin farkındayız. Siyah lekelerden nasıl kurtulurum, ya da yüzdeki siyah noktalar nasıl geçer diye merak içinde kıvrananlar için Tokalon yüz maskesini alarak denemenizi tavsiye ederiz.

Bim 13 şubat 2018 indirim kataloğu

Bim aktüel 13 şubat 2018 indirim kataloğu

Aktuel urunlerde ziyaretçilerinin sırf bir market ya da mağazanın ürünlerine takılıp kalmasını, yalnızca o ürünü almasını tavsiye etmiyoruz. Yayınlanan market kataloglarını birbirleri ile mukayese ederek hem kalite farklarını hem de fiyat farklarını karşılaştırdıktan sonra da ürünler hakkında yapılan yorumların ne derece olumlu olduğunu da dikkate alarak ürünleri satın alabilirsiniz. Kampanyaların ve güncel indirimlerin karşılıksız ve ücretsiz olarak yayınlandığı sitemizi takip ederek, sosyal medya sayfalarımızdaki çekilişlerden ve promosyon kodlarından da haberdar olabilirsiniz.

 

Bim 13 şubat 2018 indirim kataloğu

Etiketler:

Bim 13 şubat 2018 indirim kataloğu Konusuna 13 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Işılay Özbey dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 2. Avatar Arel Talaş dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 3. Avatar Emir Doğan Karaçay dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 4. Avatar Yasemin Sevigen dedi ki:

  güncel kampanyalar ile broşürlerin ne zaman yayınlanacağını da bir hafta önceden haber verseniz ne iyi olurdu

 5. Avatar Zehra Pelin Döger dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 6. Avatar Hiba Alpuğan dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 7. Avatar Ezel Bargan dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 8. Avatar Hüseyin Serkan Erkekli dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 9. Avatar Özde Acarkan dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

 10. Avatar Rabia Kübra Solak dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 11. Avatar Nesibe Nurefşan Alkan dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 12. Avatar Necatı Kamışlı dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 13. Avatar Kadirr Özdinçer dedi ki:

  Bim market diğer marketlerden daha kaliteli ve daha iyi ürün getiriyor abisi, bim aktüel ürünler kataloğu gelse de neler var görsek

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status