Bim 22 Aralık 2017 aktüel ürünler

16 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 3.160 kez okundu.

Bim mağazalar zincirinde 22 Aralık Cuma gününden itibaren indirimli ürünler reyonuna gelecek fırsat ve kampanya günleri belli oldu önümüzdeki hafta 22 Aralık 2017 cuma gününe denk geliyor. Her hafta cuma günleri 1000 mağazalarını getirilen aktüel ürünler bu haftada yine dopdolu. Katı meyve sıkacağı 99 TL’den satışa sunulacak. Büyük fırsatların ve indirimlerin yegane adresi olan Bim bu haftanın en özel ürünlerini siz değerli müşterilerine sünüyor.

Bim 22 Aralık 2017 aktüel ürünler

Filtre kahve makinesi bu haftanın önemli ürünlerinden bir tanesi 59,90 TL’den satılacak olan bu ürünü stoklarla sınırlı olduğunu düşünerek indirim günü erkenden market önünde bulunmanızı istirham ediyoruz. İki yıl garantili olan bu ürünleri bizim güvencesiyle satın alabilir sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Görgel marka düdüklü tencereler, Çelik karnıyarık tencereler, çelik çaydanlıklar ve cam kapaklı çelik sahanlar bu haftanın 1000 indirim ve fırsat ürünleri reyonuna süsleyen en gözde ürünler olarak dikkat çekiyor. Görgel üçlü çelik tencere seti bu haftanın bir diğer kampanyalı ürünü 69,50 tl eden satışa sunulacak olan Görgel çelik tencere seti diğer mağazalarda bulamayacağınız indirimli ve uygun fiyatlı bir ürün. Dekorlu tekil tabak çeşitleri Kütahya porselen farkıyla siz değerli müşterilerimizin ayağına kadar geliyor. 4,50 TL’den satılacak olan bu ürünleri bir mağazalarına gitmeden aktüel ürünler sayfamızda inceleyebilir fiyatları konusunda diğer mağazalarla kritik yapabilirsiniz.

Cam ürünlerde indirim fırsatı devam ediyor

Paşabahçe Çayımın demi sekiz parça çay seti 13,50’si TL’den satışa sunulurken güveç dikdörtgen fırın tepsisi 9,90 tl eden 1000 indirimli ürünleri içinde yer alıyor. 22 Aralık 2017 cuma günü fırsat ve indirimler reyonunda bulabileceğiniz bu ürünleri Bim 26 Aralık 2017 Salı günü de farklı ürünlerle indirimli ürünler reyonunda bulabileceksiniz. 26 Aralık fırsat ürünleri içinde de birbirinden cazip ürünler sizleri bekliyor. Örneğin mini baharat ve yağ setleri ile parmesan parça ve diğer kahvaltı ürünleri İçin kataloğu muzu inceleyebilirsiniz. Bir çok mağazadan farklı olarak en uygun fiyatlı en kaliteli ürünleri sizlere sunmaya çalıştığımız marketlerimizde sizlerin sağlığını da düşünerek en sağlıklı ürünleri indirimli olarak satışa sunmaktayız.

Bim marketleri 22 Aralık Cuma da dopdolu

Satış öncesi sizden gelen talepleri değerlendiriyor, sizin en fazla istediğiniz ürünlerle ilgili geri dönüş yapmaya çalışıyoruz. Kampanyalar, fırsatlar ve indirimleri sizlerin en ihtiyaç duyduğunuz anlarda cevap vermeye çalışıyoruz. 26 Aralık indirimli ürünlerin de özellikle gıda ürünlerinin olmasına dikkat ettik. Gıda ürünlerindeki fiyat artışlarından etkilenmeden en uygun fiyata alışveriş yapmanızın önünü açmak en büyük amacımızdır. Bunun için aktüel ürünler getirerek her hafta sizlere sunmaya devam edeceğiz hayırlı alışverişler ve bol kazançlı günler dileriz.

Bim 22 Aralık 2017 aktüel ürünler

Etiketler:

Bim 22 Aralık 2017 aktüel ürünler Konusuna 7 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Ogün Bölge dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 2. Avatar Nejat Şenocak dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

 3. Avatar Ismet Orman dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 4. Avatar Yargı Yekta Eşe dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 5. Avatar Tomurcuk Rauf dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 6. Avatar Oğuz Selim Karakelle dedi ki:

  Bim aktüel ürünler salı günleri ne kadar ürün getiriyor öyle ya. Ben bim ürünleri içinde en fazla bim tv kampanyası kataloğunu merakla bekliyorum

 7. Avatar Ozan Ege Çomu dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status