BİM 29 Aralık 2017 aktüel ürünlerde

17 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 3.491 kez okundu.

Bim aktüel ürünler de bu hafta hangi ürünler var.  29 Aralık 2017 cuma günü gelecek olan aktüel ürünler için yeni BİM kataloğu yayınlandı. Henüz internet sitesine bile düşmeyen güncel kataloğu sayfamızdan incelemenize sunuyoruz. Aktüel ürün kataloğunu inceleyerek günün en çok talep edilen ve beğenilen ürünlerini görebilirsiniz. Bir marketlerinde hangi günler indirimli ürün getirildiğini daha önceki yazılarımızda da paylaşmıştık. BİM mağazalarında her hafta salı günleri mini aktüel ürünler, cuma günleri de tam aktüel ürünler kataloğu satışa sunuluyor. BİM indirim günleri öncesinde size haber veren kampanya sayfamızda Bim 26 Aralık 2017 salı günü tüm Bim market şubelerine gelecek olan aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. BİM indirimli ürünleri 29 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek. BİM‘de hangi ürünlerin indirimde olduğunu aşağıda vereceğimiz kataloglardan görebilirsiniz.

 • Bim 26 Aralık indirimli ürünler kataloğu

İndirim dendiğinde ilk akla gelen marketler zinciri BİM’de haftanın fırsatları salı gününe damga vuracak. Geçtiğimiz ay 24 Kasım günü gelen ürünler sizlerin de çok ilgisine nail olmuştu. Bu hafta da 26 Aralık salı tarihine denk gelen kampanyalı ürünler gününde hangi ürünlerde yüzde kaç indirim olacağını sizlere tek tek anlatmak isteriz. Aktüel ürünlerde sayfamız hangi mağazada, hangi ürünlerin indirime girdiğini günler öncesinden size haber veriyor. İndirim ve fırsatları yakinen takip edenlerdenseniz sizin de sayfamızı takip etmenizi arzu ederiz.

 • BİM marketlerinde hangi ürünler indirime girecek?

Türkiye’nin en değerli marketleri arasında yer alan ve ülkede indirimli ürün tabirinin altını dolduran BİM’in günden güne büyümesi ve yeni ürünleri özellikle teknolojik, gıda, beyaz eşya ve telekomünikasyon kategorilerinde her hafta cuma günü tüm marketlerde eş zamanlı olarak satışa sunulan bu ürünlerde yok yok desek, abartıda bulunmuş olmayız. Ülkede en çok indirim yapan, teknolojik ürünlerin Çin’de yapıldığını, gıda ürünlerinin de Bim’de olduğunu ifade eden bir takım internet kullanıcısına bakmayın siz. Bim kampanyalı ürünleri hem ucuz hem de kaliteli olarak tabir ediliyor aslında. Siz de bu ürünlerden satın alarak alışveriş sitelerinin en uygun fiyatlı kampanyalarının bile önüne geçildiğini göreceksiniz. Bim aktüel ürün fırsatları ve kataloğunu aşağıda veriyoruz. Ayrıntılı olarak incelemeniz ümidi ile..

BİM 29 Aralık 2017 aktüel ürünlerde

Etiketler:

BİM 29 Aralık 2017 aktüel ürünlerde Konusuna 9 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Şeniz Geboloğlu dedi ki:

  Teknoloji ürünlerine ağırlık verilmeli. Cep telefonları özellikle çokça gelsin artık. iPhone 7 ve iPhone8 ile iPhoneX kampanyaları gelsin

 2. Avatar Özgün Mert Suna dedi ki:

  Türkiyede en büyük kampanyaları ve indirimleri haber veren siteler içinde en beğendiğim sitedir aktuelurunlerde.com bu çizginizi sakın bozmayın

 3. Avatar Muhammed Sefa Hilal dedi ki:

  Teknoloji ürünlerine ağırlık verilmeli. Cep telefonları özellikle çokça gelsin artık. iPhone 7 ve iPhone8 ile iPhoneX kampanyaları gelsin

 4. Avatar Haluk Barış Karaçeşme dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 5. Avatar Tubanur Dereli dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

 6. Avatar Firuz Su dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 7. Avatar Buket Y I L D I Z dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 8. Avatar Melike Nursultan Saydan dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 9. Avatar Rüya Su Torğutalp dedi ki:

  aktüel ürünlerde en iyi site burası ya

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status