Bim 9 Şubat 2018 indirimli ürünler

30 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 3.927 kez okundu.

İndirim Bim aktüel kataloğunda daha da farklı oluyor. 2018 yılı indirimli ürünler kampanyasında Bim 9 Şubat 2018 itibari ile yeni aktüel katalog yayınlandı. Tüm Bim market şubeleri ile kampanyaların en çok takip edildiği mağaza olma yolunda hızla ilerlerken bim 2017 yılında olduğu gibi bim 2018 yılında da en cazip fikirlerin olduğu indirimler ve farklı ürünleri ile bim reklam broşürlerinde nelerin geleceğini sizlere günler öncesinden haber veriyoruz. Bim reklam bu hafta 9 Şubat 2018 kataloğundaki ürünlerin reklamları dönmeye başlarken hesaplı ve bütçenize dost alışverişin merkezi bim market ürünleri bu hafta da çok konuşulacak. Bim market Türkiye marketleri içinde en fazla şubeye sahip ikinci marketler zinciri oldu. İlk sırada A101 marketleri var. Hükumetin ucuz et satışı jesti ile geçtiğimiz yıla göre satışlarında azami derecede artış yaşanırken, önümüzdeki aylarda ucuz etin bu mağazaları olumsuz yönde de etkileyebileceği ifade ediliyor. Psikologlar, klasik koşullanma yoluyla Bim aktüel ve A101 marketlerinden insanların uzaklaşabileceğini ileri sürüyor. Olumsuz tat koşullanması olarak da adlandırılan durumun yaşanma ihtimaline sebep olarak da satılan ucuz etlerin insanların tepkisine neden olması.

Bim 9 Şubat 2018 indirimli ürünler

Bim saat indiriminde hangi marka saatlerin olduğunu merak ettiniz mi? Saç düzleştirme aparatı kıvırcık düzeltici bu haftanın ilk kataloğunda yer alan ürünlerden. Saç kurutma makinesi Bim mağazalarında indirime giriyor. Bim ayakkabı kunduralar 9 Şubat 2018 günü mağazalara gelecek ve ayaklarınız bu ayakkabılarla rahata erecek. Bim sabahlık ürünler ile kadın saatlerini de ihtiyaç olarak görüyorsanız kataloğu inceleyin. Bim Chef’s çelik tencere, Chef’s tava ve yanmaz tavalar indirimli olarak Şubat ayında sizlere gelecek olan ürünler.

Bim haftalık broşür içinde nelerin yer aldığını, teknoloji ürünlerinde ve akıllı cep telefonu kampanyasında nelerin geleceğini merakla bekleyenler için aşağıda güncel broşür 2018 yayınlanacak ve sizlerin tüm marketlerdeki ürünleri ile bim bim bim indirim kataloğunu detaylı şekilde mukayese ederek size en uygun gelen ürünü satın alabilirsiniz. Bim bülten 2018 içinde bim aktüel tablet yer alacak mı diyenler için bim bu hafta broşürünü sizlere sunuyoruz. Bim market online alışveriş kataloğunu incelemeden önce sizlere nelerin geldiği ile ilgili kısa bir mülakat yaparak yarın bime ne gelecek sorusuna yanıt arayacağız. Bime gelecek urunler 9 Şubat 2018 Cuma günü itibariyle indirim reyonlarında satılmaya başlanacak.

Bim 9 Şubat 2018 indirimli ürünler

Etiketler:

Bim 9 Şubat 2018 indirimli ürünler Konusuna 10 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Mustafa Selman Öyüş dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 2. Avatar Bektaş Gülenç dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 3. Avatar İbrahim Kağan İncekara dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 4. Avatar Dinçol Karalar dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 5. Avatar Hulki Bent dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 6. Avatar Muktedir Kılınçarslan dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 7. Avatar Nun Kesgin dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

 8. Avatar Rana Altınoklu dedi ki:

  Bim aktüel içinde en sevdiğim ve beklediğim ürünlerin bim kataloglarını yayınlarsanız sevinirim.

 9. Avatar Açılay Ünl Ü dedi ki:

  Yapılan güncel çekilişlerin de duyurulmasını bekliyoruz

 10. Avatar Gülşen Dilan Torol dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status