Bim Aktüel Ürünler 30 Ocak 2018 Salı

24 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 3.548 kez okundu.

Bim marketlerinin haftalık indirimli ürün günlerini Cuma gününe ek olarak Salı gününü de katmasının ardından vatandaş Salı indirim kataloğunu da yoğun bir şekilde aramaya başladı. Bunun farkında olduğumuzdan bizler de hangi ürünlerin kampanyaya dahil edileceğini sizlere ilk duyuran yayın organı olma arzusuyla katalog paylaşımlarına Salı fırsatlarını da ekliyoruz. Şu ana kadar henüz BİM 30 Ocak 2018 Salı indirim kataloğu yayınlanmamış olsa da 26 Ocak 2018 Cuma günü gelecek olan aktüel ürün kataloglarından hatırımızda kalanları ve bir sonraki katalogda yer almasını talep ettiğiniz ürünleri tek tek saymaya çalışalım.

En fazla talep teknoloji ürünlerine

Bim mağazalarının cuma günleri ile sınırlı olan kampanya günlerinin ardından vatandaş Salı günleri en fazla teknoloji ürünlerinin gelmesini istiyor. USB 3.0 Harici Harddisk ya da Taşınabilir Bellek isteyenlerin oranı hiç de az değil. Diğer markaları sık sık getirse de Bim müşterilerinin ısrarla dillendirdiği bir marka var ki, yeni çıkan modellerine güç yetmiyor. Bu ürünün fiyatlarını sadece Bim düşürebilir diye iltifatta bile bulunan vatandaşın hayalindeki ürün iPhone serisinin son gözdeleri iPhone 7 Plus, iPhone 8 ve iPhone X modellerinin fiyatlarının hiç düşmemesi üzerine vatandaş çareyi Bim yöneticilerine ulaşmakta buldu. Siz de bu ürünlerin fiyatlarının düşürülerek Bim aktüel kataloğuna girmesi için biraz daha çaba harcamaları. Bim’de bu hafta neler olacak sorusuna yanıt aramaya devam edersek düğün ya da nişan yapacaklara özel olarak UHD LED Televizyonlardan getirilmesi talebi var. Bu televizyonlardan Samsung, Philips ya da LG olanlarının özellikle getirilmesi yönünde yoğun propaganda yapılsa da bu isteklerin birçoğu Bim yetkililerine tam olarak ulaşmıyor. Biz de sizlerin taleplerini yorumlardan görsel olarak derleyip mail yoluyla BİM market yöneticilerine kurumsal bir dille ulaştırıyoruz.

Bim’de başka neler olsun?

Nişan ya da düğün arefesinde olan gençlere yönelik beyaz eşyalarda kampanya yapılabilir. Arçelik başta olmak üzere, Samsung ve LG ile Profilo markalarının çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da fırınları ile buz dolaplarının acilen 30 Ocak aktüel ürünleri içinde olmasını talep ediyoruz. Bilgisayar ve laptop ihtiyacı olanların da düşünülmesi fiyatı ucuzlamış şeklde Pc laptopların şubelere bir an önce gelmesi şart. Kırtasiye ürünleri de sömestr sonrası ailelerin çocuklarına alabileceği ürünler arasında. Defter ve kalemler, silgiler ve diğer eğitim materyallerinin özellikle kuru ve sulu boyaların, pastel ve keçeli kalemlerin kaliteli markaların ürünlerinden derlenip kataloğa eklenmesini diliyoruz. Siz de indirimli ürünler arasında olmasını istediğiniz ne varsa yorumlara ekleyerek bu ürünlerin bir an önce marketlere getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bind Activit Premium Bulaşık Makinesi Tableti 100’lü 35,90 TL
Bulut Konsantre Yumuşatıcı 1,5 Litre 7,50 TL
Miss Sıvı Bulaşık Deterjanı 1+1 7,45 TL
Omo Toz Deterjan 8 Kg 34,95 TL
Güldal Ultra Çamaşır Suyu 4 Litre 7,95 TL
Rinso Sıvı Çamaşır Deterjanı 3 Litre 15,90 TL
Sır Aspirins Genel Temizlik Sıvısı 5 Kg 9,45 TL
Fax Sıvı Sabun 4 Litre 8,95 TL
Miss Sıvı Arap Sabunu 1500ml 5,95 TL
Mr.Green Aktif Dokulu Temizlik Bezi 3’lü 3,50 TL
Bind Activit Bulaşık Makinesi Kokusu 3’lü 5,95 TL

Bim Aktüel Ürünler 30 Ocak 2018 Salı

Etiketler:

Bim Aktüel Ürünler 30 Ocak 2018 Salı Konusuna 12 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Muhammed Bazit Deliloğlu dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

 2. Avatar Züleyha Seyfi dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 3. Avatar Lawrence Tezoh Morbenli dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 4. Avatar Mehmet Buğrahan Birgili dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

 5. Avatar Abdullah Halit Golba dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 6. Avatar Emircan Güleryüz dedi ki:

  Bim market diğer marketlerden daha kaliteli ve daha iyi ürün getiriyor abisi, bim aktüel ürünler kataloğu gelse de neler var görsek

 7. Avatar İbrahim Engin Yıldızoğlu dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 8. Avatar Taylan Remzi Baykuş dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 9. Avatar Emine Tuğçe Özırk dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 10. Avatar Nurullah Yaşin dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 11. Avatar Yelda Kardaş dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 12. Avatar Arda Alan Özayral dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status