Bim aktüel ürünler kampanya katalogları

24 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 2.236 kez okundu.

Türkiye artık bakkal ve mahalle dükkanlarının olmadığı bir ülkeye dönüştü. 2017 yılı Ağustos ayı itibari ile 47.653 market şubesi var. Bu marketler en ücra mahallelere kadar yayılmış durumda. Aktüel ürünler getirerek haftanın özellikle bir gününde indirim kampanyaları düzenleyen bu marketlerden hangilerinin ne kadar sevildiğini araştırdık. İlk sırayı 4.600 şubesi bulunan Bim mağazaları aldı. İkinci sırada 7000 şubeye ulaşan A101 mağazaları yer aldı.

Aktuel bim kataloğu ile milyonları peşinden sürükleyen Bim mağazalarının ithal et satışı ile hem müşteri artışı sağladığı hem de prestij kaybı yaşadığı iddiaları var. Sırbistan’dan ithal edilen ucuz etin sağlam çıkmadığı yönünde bazı internet sitelerinde yer alan haberlerden dolayı Bim marketler zincirinin eskiden olduğu gibi güvenilen bir market olma özelliğinin sarsılma ihtimali üzerinde duruluyor. Bim aktüel ürünler kampanya başlığı ile verilen indirim imkanlarını zamanlamasına ve ürünlerine varana kadar takip eden müşterilerin her hafta en çok baktığı broşürlerin Bim’e ait olduğu biliniyor. A101 marketleri hem hükumetten aldığı destekle hem de bazı iddiaların asılsız olduğunun anlaşılmasıyla günden güne büyürken, Aktuel Bim marketlerinin A101’e göre daha da gözde olmasının sebepleri hala merak konusu.

Ülker Grubu tarafından satın alındıktan sonra sürpriz bir şekilde büyüyen ve kar oranlarını hızla artıran Şok mağazaları üçüncü sırada yer alıyor. Son aylarda Şok marketin gerilemeye başladığı iddiaları da sosyal medyada yer aldı. Ucuz et satışları ile haksız rekabet oluştuğu ve bim ile A101 mağazalarının önünün açıldığı eleştirilerine karşın, Şok market yetkililerinden kamuoyunu aydınlatan bir açıklama gelmedi.

sosyal medyada yapılan anketten çıkan sonuçlar şaşırtmadı. Google aranma hacminden de sonuçlar az çok tahmin edilebiliyordu. İşte marketler anketinden çıkan sonuçlar:

En beğenilen market BİM

En hızlı büyüyen market A101

En ucuz market ŞOK

Organik ürün sunan market: Hakmar

En kaliteli ürün MİGROS

En fazla kampanya yapan KİPA 

Bim aktüel ürünler kampanya katalogları

Etiketler:

Bim aktüel ürünler kampanya katalogları Konusuna 14 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Hayriye Gül Karartı dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

 2. Avatar Hamıd Eryıldız dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 3. Avatar Öğünç Şencan dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 4. Avatar Günan Güral dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 5. Avatar Nurullah Yaşin dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 6. Avatar Nur Dilay Zilan dedi ki:

  güncel kampanyalar ile broşürlerin ne zaman yayınlanacağını da bir hafta önceden haber verseniz ne iyi olurdu

 7. Avatar Cansev Arat dedi ki:

  Teknoloji ürünlerine ağırlık verilmeli. Cep telefonları özellikle çokça gelsin artık. iPhone 7 ve iPhone8 ile iPhoneX kampanyaları gelsin

 8. Avatar Zeki Yiğithan Armutcu dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

 9. Avatar Aynur Gül Ercüment dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 10. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

 11. Avatar Ruhugül Babadostu dedi ki:

  Türkiyede en büyük kampanyaları ve indirimleri haber veren siteler içinde en beğendiğim sitedir aktuelurunlerde.com bu çizginizi sakın bozmayın

 12. Avatar Zafer Engin Memişler dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 13. Avatar Onur Taylan Boylu dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 14. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status