Boyner Sonhabar ve Kış Kampanyası

1 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 460 kez okundu.

Boyner indirimleri ve kampanyaları ile Türkiye’nin en büyük mağazalarının başında geliyor. Sonbahar geldi ve artık giyeceklerimizde bir değişikliğe gitmenin vakti. Bunu düşünen Boyner yetkilileri Sonbahar ve Kış kampanyası başlattı. Kışlık giyim ürünlerinden 300 TL tutarındaki alışverişlerinizde anında 75 TL indirim kazanıyorsunuz. Boyner indirim kuponları aramaya paydos. Boyner 300 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL indirim kodu: KIS75

Güncel indirimler ve fırsatları değerlendirmek isteyen müşterilerin en uğrak mekanlarından biri olan Boyner’de kışlık mont, çizme ve botlarda 300 TL ve üzerinde alışveriş yaparak, harcadığınız tutarın önemli bir miktarını geri almanız mümkün. Boyner indirim kampanyası ile Boyner indirim kodunu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Boyner Sonhabar ve Kış Kampanyası

Etiketler:

Boyner Sonhabar ve Kış Kampanyası Konusuna 10 Yorum Yapıldı

 1. Doğangün Çağlar dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 2. Gülsanem Karasapan dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 3. Ebru Ece Özata dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

 4. Lale Ekrem dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 5. Aykan Tabir dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

 6. Yeşim Gölmes dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 7. Hüma Pehlivan dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 8. Nefse Altunbulak dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 9. Remzi Bilgi dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 10. Ruhugül Babadostu dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status