Carrefour yüzde 50 indirim kataloğu

26 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 5.250 kez okundu.

Carrefour süper indirim fırsatları ne lazımsa CarrefourSa sloganıyla yeniden başladı her ayın son günlerinde başlatılan ve tüm ülkedeki Carrefour şubelerinde halkın beğenisine sunulan indirimli ürünler kataloğunda nelerin olduğunu sizler için araştırdık. Bir çok kategoride aktüel ürün fırsatı yakalamanız için Carrefour yöneticilerinin günler öncesinden hazırladığı kampanyaları sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Carrefour da hangi ürünlerde indirim var sorusunun yanıtı detaylarda olacak. Bim aktüel, şok aktüel, A101 aktüel Ve Hakmar aktüel ürünlerinin içinde aktüel ürün olarak belirlenen ve haftanın belirli günlerinde tüm Türkiye’deki binlerce mağazada satışa sunulan ürünleri duyurduğumuz gibi Carrefour özel indirimlerine ve kampanyalarınız da sizlere duyurmaya sürdürüyoruz.

Carrefour el yüz ve vücut bakım ürünlerinde %50 indirim sağlıyor. %40 indirim imkanı sağlan jilet ve kullan at tıraş kucaklarında kampanyalar sürerken tuvalet kağıtları peçeteler ve kağıt havlularda da %30 indirim başladı carrefour 25 Kasım 2017 itibari ile başlattığı kampanyalı ürünler gününü 27 Kasım 2017 gecesine kadar devam ettirecek. Carrefour bir alana bir bedava kampanyası da devam ederken damak ürünlerinde üç al iki öde fırsatı kaçırmaması gereken fırsatlar arasında. CarrefourSa da televizyon satışları devam ediyor dev ekran Hd SEG televizyonlarda da indirim fırsatları ile Carrefour ayçiçek yağ pet 5 litre 23,95 tl eden indirimli olarak satışa sunuldu. Meyve ve sebze fiyatları ile sucuk fiyatları ile dana kuşbaşı Fiyatları da düşürüldü ucuz evet arayanlar için fırsat günleri Carrefour şubelerinde sizleri bekliyor. İthal eti kavramının günden güne yaygınlaştığı şu günlerde yerli et satan firmaların azalmasın Carrefour’daki indirimli ürün reyonunda satışa sunulan etlerin kalitesini sorgulamamız da yeterli olabilir.

Carrefour yüzde 50 indirim kataloğu

Etiketler:

Carrefour yüzde 50 indirim kataloğu Konusuna 19 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Pınar Gül Talantemur dedi ki:

  Yapılan güncel çekilişlerin de duyurulmasını bekliyoruz

 2. Avatar Yelda Kardaş dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 3. Avatar Abdullah Emirhan Caner dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

 4. Avatar Arzucan Bulgur dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 5. Avatar Fidan Dündar dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 6. Avatar Hüsne Aysun Dal dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 7. Avatar Servet Ecenaz Selcuk dedi ki:

  Aktüel ürünler sayfasına bize bu denli hizmet ettiğinden ötürü teşekkürler ederiz bim program bim bu hafta nelerde sürpriz yapar acaba

 8. Avatar Hesna Ezgi Sözüer dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 9. Avatar Büşra Gülin Zeybek dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

 10. Avatar Mustafa Kerem Cansu dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 11. Avatar Necatı Kamışlı dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 12. Avatar Mürşide Kırkpınar dedi ki:

  aktüel ürünlerde en iyi site burası ya

 13. Avatar Bengisu Boya dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 14. Avatar Erk Deha Harmankaya dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 15. Avatar Ayşe Neslihan Daşdemir dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 16. Avatar Batıray Eski dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 17. Avatar Osman Emre Maldar dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 18. Avatar Arkan Bozdemir dedi ki:

  Boyner indirim kupon kodlarını günceller misiniz? Hediye kupon koduna ihtiyacım var da.

 19. Avatar Busem Gökçeaslan dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status