Ege Yapı’dan Kordon İstanbul fırsatı

28 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 5.982 kez okundu.

Ege Yapı İstanbul’da süper bloklardan oluşacak Kordon İstanbul projesine başlıyor. Yüzde 5 peşinatla topraktan daire satışında ilk ödeme 2019 yılında ya da 60 ay sıfır vade avantajıyla sizleri ev sahibi yapacak fırsat. İstanbul yeni projelerini takip edenlere Ege Yapı büyük fırsatlar sunuyor. İstanbul kıyısında İstanbul Kordon’da özel yaşam projesi hayata geçiriliyor. Ekonomi yönetimlerince yılın fırsatı olarak da değerlendirilen Kordon İstanbul projesi ile evsiz kimse kalmasın. İstanbul TEM otoyoluna sadece 2 dakikalık uzaklıkta, Maslak’a komşu olan Kordon İstanbul evleri Havaray ve Metro’ya yürüme mesafesindedir.

Ege Yapı Kordon İstanbul’dan yılın emlak fırsatı
Emlak projelerini ve proje lansman trafiğini dikkatle izleyenler, bu fırsatlar kaçmaz. Topraktan daire satışına sıcak bakanlar, yüzde 5 peşinat ödemesi ile ev sahibi olun. Dilerseniz ödeme seçeneklerinde 2019 yılını esas alalım. Daire satışları ile ilgili yüzde sıfır kredi imkanını da değerlendirmenizi isteriz.

Kordon İstanbul’da neler var?
İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olmaya aday olan bu proje ile 10 bloktan oluşacak daireler 1+0’dan 4+1’e kadar bahçeli veya teras katlı olmak üzere 559 konuttan oluşacak. Buna ilave olarak da 55 mağaza projeye dahil edildi. Büyük bir merkez olacak olan Kordon İstanbul’da evlerin büyüklüğü de 41 metrekare ile 226 metrekare arasında değişiyor. Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı’nın açıklamalarına göre Kordon İstanbul, 2019 yılı sonunda sahiplerine teslim edilecek.

Ege Yapı’dan Kordon İstanbul fırsatı

Etiketler:

Ege Yapı’dan Kordon İstanbul fırsatı Konusuna 3 Yorum Yapıldı

  1. Sema dedi ki:

    Ege Yapı Kordon İstanbul’dan yılın emlak fırsatı

  2. fuat dedi ki:

    ege yapıdan ev alanlar memnun mu acaba, fiyatlar fena değil, kampanya da yapmışlar.

  3. Arslan Erzurumlu dedi ki:

    Türkiyede en büyük kampanyaları ve indirimleri haber veren siteler içinde en beğendiğim sitedir aktuelurunlerde.com bu çizginizi sakın bozmayın

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status