En uygun kredi veren bankalar ve faiz oranları

29 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 2.715 kez okundu.

Ev alacaklar için konut kredisi başvurusu kampanyalı olarak Şubat ayına özel başladı bile. Aylık ödemeye göre kredi almak isteyenler faiz oranlarını en düşük olduğu dönemde almak isteseler de, faizler geçtiğimiz aylara göre bir çıta yukarıda seyrediyor. 2017 yılında online kredi başvurusu yapanlar ile 2018 yılında yapacakların kârları maalesef farklılık gösteriyor.

Konut kredisi başvurusu yapmadan önce tüm bankaların devlet ve özel bankaların kredi kampanyalarını, faiz oranlarını incelemeniz gerekiyor. Böylece size en uygun kredi başvurusu ve en iyi şekilde ödeme kolaylığı sağlayan bankalardan kredi alabilirsiniz. Bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapacakların öncelikle sayfamızda bulunan bilgilendirmeleri detaylıca ve dikkatlice okumalarını beliyoruz. Online kredi başvurusu da yapabileceğiniz gibi, telefonla kredi başvurusu da yapabilirsiniz. Önemli olan bankaların size kredi vermesi değil, en uygun şekilde kredi alabilmenize olanak sağlamasıdır. Birçok banka var ancak hepsi aynı koşullarda kredi vermiyor. Bazıları kefilsiz kredi verirken, bazıları kredi almanız için kefil şartı da getiriyor. Hatta SGK günleri ve ayları da devlet bankalarında dikkate alınıyor. Eğer son 6 aydır çalışmıyorsanız size kredi vermekte tereddüt eden devlet bankalarının aksine özel bankalar sizleri her koşulda müşteri yapabilmek için bir tuşa basarak mesajınızı bile dikkate alıyor.

Anında kredi başvurusu yapacak olanların bankaların internet sitesine girerek ya da müşteri hizmetlerini arayarak hızlı kredi başvurusu yapabildiklerini hatırlatalım. Bunun dışında ev kredisi başvurusu yapmadan önce de internetten kredi başvurusu aramalarını yaparak öncelikle konut kredisi ya da araç kredisi ya da ihtiyaç kredisi için detaylı bir inceleme yapmalarında fayda var.

Türkiye’deki bankalar ve internet siteleri şöyle:

Akbank http://www.akbank.com.tr/ Alternatifbank http://www.abank.com.tr/ Anadolubank http://www.anadolubank.com.tr/ Arap Türk Bankası http://www.arabturkbank.tr/ Bank Ekspress http://www.bankekspres.com.tr/ Bayındır Bank http://www.bayindirbank.com.tr/ Citibank http://www.citibank.com.tr/ Credit Suisse FB. http://www.csfb.tr/ Denizbank http://www.denizbank.tr/ Diler Yatırım Bankası http://www.dilerbank.com.tr/ Dışbank http://www.disbank.com.tr/ Finans Bank http://www.finansbank.tr/ Takas ve Saklama Bankası http://www.takasbank.com.tr/ İnterbank http://www.interbank.com.tr/ Kentbank http://www.kentbank.com.tr/ Koçbank http://www.kocbank.com.tr/ MNG Bank http://www.mngbank.com.tr/ Nurol Yatırım Bankası http://www.nurolbank.com.tr/ Oyak Bank http://www.oyakbank.com.tr/ Pamukbank http://www.pamukbank.com.tr/ Park Yatırım Bankası http://www.parkbank.com.tr/ Sınai Yatırım Bankası http://www.syb.com.tr/ Şekerbank http://www.sekerbank.com.tr/ Tekfen Bank http://www.tekfenbank.com.tr/ ICBC Turkey Bank A.Ş. https://www.icbc.com.tr/tr/ The Chase Manhattan Bank http://www.chase.tr/ Turkish Bank http://www.turkishbank.tr/ Türk Dışbank http://www.disbank.com.tr/ Türk Ekonomi Bankası http://www.teb.com.tr/ Türk Eximbank http://www.eximbank.gov.tr/ Türkbank http://www.turkbank.com.tr/ Türk Ticaret Bankası http://www.ttb.com.tr/ TCMB http://www.tcmb.gov.tr/ TC Ziraat Bankası http://www.ziraat.com.tr/ Türkiye Emlak Bankası http://www.emlakbank.com.tr/ Türkiye Garanti Bankası http://www.garanti.com.tr/ Türkiye Halk Bankası http://www.halkbank.com.tr/ Türkiye İş Bankası http://www.isbank.com.tr/ Türkiye Kalkınma Bankası http://www.tkb.com.tr/ Türkiye Sınai Kalkınma Bankası http://www.tskb.com.tr/ Yaşarbank http://www.yasarbank.com.tr/ Vakıflar Bankası http://www.vakifbank.com.tr/ Yapı ve Kredi Bankası http://www.ykb.tr/

Mesajla kredi başvurusu yapabileceğiniz banka Denizbank

Anında kredi başvurusu yapabileceğiniz banka Garanti, Akbank, Denizbank, İşbankası

Kefilsiz kredi başvurusu ile kefilsiz kredi veren banka Garanti,

Cepten kredi alabileceğiniz banka TEB, Garanti, İNG Bank,

En düşük faizle kredi veren bankalar: Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Halk Bankası, İş Bankası

 

100.000 TL konut kredisi alarak 84 ay taksitli ödemeniz gerektiğinde bankalara toplam ödemeniz gereken tutar ve aylık ödeme taksitleri şöyle:

10.000 TL ihtiyaç kredisi alarak 36 ay taksitli ödemeniz gerektiğinde bankalara toplam ödemeniz gereken tutar ve aylık ödeme taksitleri şöyle:

30.000 TL taşıt kredisi alarak 36 ay taksitli ödemeniz gerektiğinde bankalara toplam ödemeniz gereken tutar ve aylık ödeme taksitleri şöyle:

En uygun kredi veren bankalar ve faiz oranları taşıt kredisi En uygun kredi veren bankalar ve faiz oranları konut kredisi En uygun kredi veren bankalar ve faiz oranları ihtiyaç kredisi

En uygun kredi veren bankalar ve faiz oranları

Etiketler:

En uygun kredi veren bankalar ve faiz oranları Konusuna 3 Yorum Yapıldı

  1. Avatar Dilseren Çarıcı dedi ki:

    Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

  2. Avatar Ali Küçükler dedi ki:

    Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

  3. Avatar Nilüfer Gönay dedi ki:

    Torpido gözünü dolduracak ürünler bekliyoruz tüm marketlerden ve mağazalardan. Takipteyiz bakın bekliyoruz.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status