FİAT Öğretmenler Günü Kampanyası

21 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 2.509 kez okundu.

2017 yılı Öğretmenler Günü özel FİAT indirim kampanyası ile yine karşınızda. 24 Kasım 2017 günü öğretmenler günü olarak tüm öğretmenlerimiz tarafından coşku ile kutlanacak. Öğretmenlerimizin ekonomisine bir katkıda bulunmak isteyen Fiat otomobil firması Öğretmenler Günü için özel bir kampanya başlattı. 21 Kasım 2017 tarihinden başlayarak 30 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan Öğretmenler Günü indirim kampanyasına katılmak için acele edin. Öğretmenlerin bir yıldır beklediği gün nihayet müjdeleri ile geliyor.

Fiat 24 Kasım öğretmenler günü haftasında öğretmenlere Fiat Doblo Combi, Fiorino Combi modellerini satın aldıkları taktirde 4200 TL’ye varan indirim imkanı sağlanıyor.

FİAT Öğretmenler Günü Kampanyası 21-30 Kasım 2017

Öğretmenler günü kampanyasındaki indirim tutarı değişiklik gösterebilir. Bu kampanyadan faydalanabilecek olanlar Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde resmi kurumlarda ya da özel kurumlarda öğretmenlik yapan öğretmenler ya da emekli öğretmenler. Öğretmenler günü indirim kampanyasından faydalanabilmek için öğretmen kimlik kartının satış görevlisine gösterilmesi zorunlu olacaktır.

FİAT Öğretmenler Günü Kampanyası

Etiketler:

FİAT Öğretmenler Günü Kampanyası Konusuna 7 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Osman Sinan Devrim dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 2. Avatar Elif Kevser Eroğlu dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 3. Avatar Şükrü Özümcan Toker dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 4. Avatar Sezanur Şendiller dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 5. Avatar Banuhan Gökçek dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

 6. Avatar İkbal Songur dedi ki:

  güncel kampanyalar ile broşürlerin ne zaman yayınlanacağını da bir hafta önceden haber verseniz ne iyi olurdu

 7. Avatar Aygün Bayram dedi ki:

  Bim aktüel ürünler salı günleri ne kadar ürün getiriyor öyle ya. Ben bim ürünleri içinde en fazla bim tv kampanyası kataloğunu merakla bekliyorum

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status