Hakkında

Aktuelurunlerde.com olarak, Türkiye’deki en güncel kampanyaları, aktüel ürünleri, çekilişleri ve çekiliş sonuçlarını duyurup, ziyaretçilerimizin kampanya ve sonuçlarından haberdar olmalarını sağlıyoruz.
Siz de sitemizi her gün takip ederek, kampanyalardan ve kampanya sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. Sizler için sitemizi her gün güncelliyor, yeni yayınlar ekliyoruz.
Alışveriş merkezlerinin güncel kampanyaları, indirimli ürün duyuruları ve aktüel ürünleri ile sıcak fırsat ürünlerini sizlerle paylaşıp, sizlerin daha kazançlı alışverişler yapmanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

Hedefimiz her zaman ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde değerlendirerek takım çalışması ile hızlı, etkin ve ücretsiz bir hizmet sunmak.
En yeni kampanyaları yakından takip edip, ziyaretçilerimizle paylaşmak.
Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız ile kurumsal ilişkilerimizde şeffaf, tutarlı ve karşılıklı hoşgörü içerisinde iletişimimizi koruyarak ihtiyaç duyulan bir kampanya platformu olma özelliğimizi devam ettirmektir.

Vizyonumuz

Güvenilir firmaların yapmış olduğu kampanyaları sitemizde duyurmak ve kampanyaya katılırken bilgilerinizin güvenle korunmasını sağlamak.
Kullanıcı memnuniyetini temel ilke olarak kabul edip tecrübeli kadromuzla en iyi kaliteyi en hızlı şekilde ücretsiz olarak sunmak.
Sitemizi daima güncel tutarak, kampanyalardan yararlanmanızı sağlamak.
Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status