Hakmar 1 Şubat 2018 Kırtasiye Ürünleri İndirimi

23 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 4.067 kez okundu.

Hakmar ekspres güncel alışveriş kampanyaları 2018 yılının 2. ayı Şubat’ta da devam edecek. 15 tatil bittiğinde kırtasiye alışverişleri için indirimli kırtasiye ürünleri sadece Hakmar alışveriş mağazalarında. Hakmarda hangi ürünlerde kampanyalar başlayacak sorusunun yanıtına gelmeden önce öğrenciler için ve büyükler için kırtasiye kampanyasının büyüklüğünden bahsedilmesi gerekir. okul çantası 8 farklı modeliyle CRM marka şubat ayına özel Hakmar mağazalarında sadece 49,50 TL’ye satışa sunulacak. Anaokulu ya da İlkokul öğrencilerine yönelik başlatılan diğer bir kampanya ise çanta ve beslenme kabartmalı ortopedik CRM 8 farklı model ve rahatlık garantisiyle Hakmar aktüel ürünler kataloğunda dikkat çeken bir diğer kırtasiye ürünü oldu.

İndirimli ürünler mağazalarını ziyaret edenler ve katalogları inceleyip diğer kampanyalar ile kıyaslayan arasında sizde varsanız bu ürünleri kesinlikle diğer mağazadaki indirimli ürünler ile kıyaslayınız en uygun olanı satın almak üzere marketin şubelerine uğrayabilirsiniz. ancak sindirimin başladığı şubat ayında stoklarla sınırlı olan ürünlere ulaşabilmek için acele etmenizde fayda var.

Hakmar mağazalarında kalemlik iki bölmeli lüks Hakan Marka Türk malı bu ürünü satın almak için öncelikle kataloğu incelemeniz ve beğendiğiniz renklere göre tercih yapmanız gerekir. Kırtasiye ürünlerinde kuru boyalar 12’li tam boy Fatih marka, yine 12’li tam boy Faber Castell boyama seti ile Faber Castell guaj boya indirim kataloğu onda yer alan öğrenci ürünleri arasında yer alır. Keçeli kalem 12’li pirit markasını ürünü ve indirim başlığı altında ucuzlayan bu ürünü 6,95 TL’ye, Faber Castell Keçeli kalemleri 12 li kutulu set sadece 9,95 tl ye, sulu boya küçük Faber Castell farkıyla Bu da yine 17,95 TL’ye Hakmar aktüel müşterilerime geliyor. Tüm bölümleri ne kadar indirime uğrayacağını gülmek için hem daha önce yayınlanan katalogları inceleyebilir hem de aktüel ürün sayfamızda sık kullanılanlar arasına ekleyebilirsiniz. sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek hangi marketin hangi ürünlerinde ne kadar indirim olacağını herkesten önce öğrenebilirsiniz. indirimler ve kampanyalar hakkında daha fazla bilgi için, güncel çekilişler ve talihlileri öğrenebilmek için bizi takip etmeye devam edin.

İndirim denince akla ilk gelen marketler zinciri sıralamasında Belkide en üstlerde yer alan Hakmar marketleri İstanbul başta olmak üzere birden fazla ilde 475 yaşam şube sayısı ile Türkiye’nin en büyük Marketler Zincirleri arasına girmeyi başarırken, yaptığı kampanyalar ve indirimler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. sizde ucuz fiyata kaliteli ürün almak dileğinde iseniz lütfen Hakmar’ın Her perşembe getireceğim indirimli ürünler hakkında detaylı bilgiyi bizden almaya devam edin.

Hakmar 1 Şubat 2018 Kırtasiye Ürünleri İndirimi

Etiketler:

Hakmar 1 Şubat 2018 Kırtasiye Ürünleri İndirimi Konusuna 1 Yorum Yapıldı

  1. Avatar Buse Gizem Berker dedi ki:

    Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status