Hakmar 18-24 Aralık 2017 indirimli ürünler

17 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 950 kez okundu.

Hakmar güncel indirim kampanyasına dahil edilen indirimli fırsat ürünleri katalogları nihayet açıklandı. Tüm Hakmar şubelerinde 18 Aralık 2017 tarihi ile 24 Aralık 2017 tarihleri arasında satışta olacak olan ürünlerin sınırlı sayıda getirildiğini bilmemiz gerekir. Eğer bu ürünleri başka bir mağazada bulamayacağınızı düşünüyorsanız indirimli ürünlerin mağazalara geldiği günün sabahında Hakmar şubelerine uğramanızı öneririz. Eğer gecikirseniz ürünlerin tükenme ihtimalini aklınızda bulundurmalısınız. Hakmar aktüel kahvaltı ürünlerinde indirim fırsatını yakalayabileceğiniz bu haftanın fırsatlarında hububat ürünlerinde de indirim var. Pirinç ve mercimekten bulgur ve dövmeye kadar bir çok üründe indirime gidildi. İhraç ürün sıkıntısı çektiğimizden dolayı bu ürünlerin büyük bölümü ithal ürünlerden oluşmakta. Hükumetin üretim yerine ithalatın önünü açması ile ülkemiz adeta ithal ürün cennetine dönüştü. Osmanlı Devleti’nin ekonomisinin yabancı ürünlerle işgal edildiği gibi şu anda da ülkemiz ithal ürünlerle dolmuş durumda. Ülkemizdeki üreticiler, ithalat vergisinin 0 (Sıfır) olarak belirlenmesiyle adeta haksız rekabet karşısında tükenmeye mahkum edildi.  Buna rağmen Hakmar ürünlerinin indirimli olarak satışa sunulması en azından halk açısından olumlu bir gelişme olarak görülebiliyor.

Hakmar indirimli ürünlerini belirlemeden önce tüm kalemlerden en çok talep görenleri elde etmeye çalışıyor. Ürünlerin en uygun fiyata elde edilmesi için de sıkı pazarlıklar yapılıyor. Birçok firmadan alınan teklifler arasında en uygun olanlar belirlenerek sonunda indirim reyonlarına getiriliyor. Hakmar kataloglarındaki ürünleri inceleyerek markete gitmeden önce kararınızı verebilirsiniz. Hakmar güncel olarak yayınladığı katalogları ilk olarak sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. İşte indirime giren Hakmar ürünleri.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakmar 18-24 Aralık 2017 indirimli ürünler

Etiketler:

Hakmar 18-24 Aralık 2017 indirimli ürünler Konusuna 9 Yorum Yapıldı

 1. Aybirgen Ürkmeztürk dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 2. Seher Şengül dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 3. Memet Ali Ardıç dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 4. Mehmet Ziya Pançar dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 5. Özer Seçkin Ciddi dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 6. Selma Kuloğlu dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 7. Abdulbaki Çotur dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 8. Ünzile Kalfaoğlu dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 9. Feray Hakverdi dedi ki:

  güncel kampanyalar ile broşürlerin ne zaman yayınlanacağını da bir hafta önceden haber verseniz ne iyi olurdu

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status