Hakmar 21-28 Aralık indirim kampanyası

9 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 3.681 kez okundu.

Hakmar indirim rüzgarı aralık ayında da devam ediyor. 2017 yılının son kampanyası Hakmar Ekspres güncel kataloğunda birbirinden çarpıcı indirimli ürün dikkat çekti. Vatandaşın en çok uğradığı marketler zincirinin başında gelen Hakmar güncel indirimleri ile 500’e yaklaşan şubelerinde müşterilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. 21 Aralık 2017 Perşembe günü ile 28 Aralık Perşembe günleri arasında tüm Hakmar şubelerinin indirim reyonlarında satılmaya devam edilecek. Hakmar aktüel fön makinesi bu haftanın en başta gelen ürünü oldu. Fönb makinesi 2200 W ve 2 yıl garantili olup sadece 49,95 TL’den satışa sunulmuştur.

Hakmar indirimlerinden faydalanmak için ilk yapmanız gereken aktuelurunlerde.com adresine girerek gerekli incelemeyi güncel kataloglar üzerinde yaparak kararınızı vermek. Aktüel kampanyalı ürünler içindeki hangi ürünleri alacağınıza karar verdikten sonra size en yakın Hakmar market şubesine giderek indirimli ürün reyonlarına uğramak olacak. En yeni kampanyaları ve indirimleri yakalamak için burada omaya devam edin.

Hakmar 21-28 Aralık indirim kampanyası

 

Hakmar 21-28 Aralık indirim kampanyası

Hakmar 21-28 Aralık indirim kampanyası Konusuna 4 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Caner Hazar Uluhan dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

 2. Avatar Batı Nalbantoğlu dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 3. Avatar Çağatay Sabah dedi ki:

  Teknoloji ürünlerine ağırlık verilmeli. Cep telefonları özellikle çokça gelsin artık. iPhone 7 ve iPhone8 ile iPhoneX kampanyaları gelsin

 4. Avatar Doga Elif Delice dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status