Hakmar 25 Ocak 2018 aktüel katalogları

19 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 3.037 kez okundu.

Hakmar’da bu hafta indirimler vardı ve haftaya nelerin olabileceği ile ilgili birçok tahmin ve talepte bulunulmuştu. Hkmar yöneticileri mağazalara gönderdiği katalogların internete geç düştüğünü ve kampanyaları duyuran internet sitelerinin de halkı bilgilendirmek için yaptığı taleplerin sonuç vermesiyle hakmar mağazacılık resmi sitesinde indirim katalogları günler öncesinden yayınlanmaya başlandı. İstanbul başta olmak üzere farklı il ve ilçelerde de şubeleşler açmasıyla son yıllarda adından sıkça söz edilen marketler zincirinin neleri getirdiğini ve 25 Ocak 2018 Perşembe günü indirim reyonuna hangi ürünleri koyacağını sizlere açıklamak istedik.

Uzun bir zamandfır elektrikli cezve taleplerinde bulunan müşterilerin bu talepleri sonunda karşılık buluyor. Kahve yapanlar ve Türk kahvesinden vazgeçemeyenler için elektrikli cezve yorumlarda da görüldüğü gibi çok kaliteli ve tam da kullanabileceğiniz bir ürün. Sadece 32,90 TL’ye satılmaya başlanacak ürünün sınırlı sayıda gelecek olmasından dolayı ilk gün bu ürünü almak için Hakmar şubelerine uğramanızı tavsiye ederiz. Sinbo ürünleri kaliteli mi diye merak edenler için ucuz ve indirimli Sinbo ürünlerini Hakmar şubelerinden alarak deneme fırsatını kaçırmayın.

Sinbo elektrikli süpürgeler 139,90 TL’ye satılmaya başlanacak. Kışlık ürünler için alışveriş hala yapmadıysanız sizlere göre kışlık motllar uygun fiyata reyonlara gelecek bu ürünün farklı renkleri mevcut ve iç astarı ile soğuğa karşı da sizleri koruyucu özelliğe sahip bir ürün. İndirimli halı ve halfleks paspas 50Cm X 70 Cm ebadında bu ürünün farklı renkleri ve desenleri mevcuttur. Hakmar güncel kataloğu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Hakmar 25 Ocak 2018 aktüel katalogları

Etiketler:

Hakmar 25 Ocak 2018 aktüel katalogları Konusuna 12 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Işıltı Yardımcı dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 2. Avatar Gökböri Mert Ubay dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 3. Avatar Ayşen Aksoy dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 4. Avatar Berra Urgancıoğlu dedi ki:

  Torpido gözünü dolduracak ürünler bekliyoruz tüm marketlerden ve mağazalardan. Takipteyiz bakın bekliyoruz.

 5. Avatar Simge Nur Saraçgil dedi ki:

  Güncel kataloglar ve broşürleri neden yayınlamadınız. Bunlar eski ürünler değil mi? Sanki hep aynı ürünleri yeni diye getirip bizi kandırıyor bu dürzüler ya

 6. Avatar Ünzile Kalfaoğlu dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 7. Avatar Zehra Pelin Döger dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 8. Avatar Güçlü İçten dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 9. Avatar Macide Kökcü dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 10. Avatar Melike Dilara Büyükfırat dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 11. Avatar Tevfik İnal dedi ki:

  BİM 2018 yılında da kendinden bekleneni verecek gibi. En çok takip edilen ve izlenen bim broşürlerini sizlerden almak gerçekten de çok güzel

 12. Avatar Berker Akkiray dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status