Hakmar 7 Ocak 2018 indirimli ürünler kataloğu

22 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 1.950 kez okundu.

İstanbul Pendik’te 1997 yılında kurulan Hakmar sektörün dikkat çeken firmalarından biridir. Özellikle ekonomik alışverişlerde alternatif market arayışında olanlar için ideal bir çözüm olabilir. Tecrübeli kadrosu ve çok sayıda şehirde açılan mağazalarıyla bu marketler zinciri avantajlı satışlar yapar. Mağazada yer alan ürün çeşitliliği, indirimler ve alışveriş kolaylık detayları bu yeri daha avantajlı yapar. Devamlı olarak gelişim halinde bir çalışma sistemi vardır. Eğitimlerin sık olması, fiyat politikasında kurumsal ve sabit indirimler yine avantajlar arasındadır. Hakmar marketler zinciri online ve bütünleşmiş bir şekilde birbirine bağlı yazılımlardan oluşur. Yani indirim zamanlarında genel merkezden ayarlama yapılır ve yazılım sayesinde indirimli satışlar yapılmış olur. 15.000 çeşit ürünü olan bu mağazalar kurumsallık kapsamında ideal hizmetler almanızı sağlar. Mağaza bünyesinde yer alan tüm ürünler birtakım prosedürler kapsamında mağazadaki yerini almaktadır. Gıda alanında en yüksek belge olarak kabul edilen HACCP’ e de yakın gelecekte sahip olmayı hedeflemektedir. Mağazaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul’un tamamına yayılma firmanın temel hedefleri arasındadır.

Hakmar İndirim Zamanları

Hakmar üzerindeki indirimleri merak ediyorsanız yeni yılın ilk ayında avantajlı sonuçlar alabilirsiniz. Ocak 2018 itibariyle 7, 14,21, 28’inci günlerde Hakmar indirim zamanı söz konusudur. Bu zamanı geçirmemeniz son derece önemlidir. Belirli dönemler için geçerli olan indirimler süre bittiğinde artık kasada eski fiyatıyla devam edecektir.

Hakmar Gıda Ürünleri Çeşitliliği

Ürün çeşitleri bakımından epey geniş bir kategori sunan marketler zinciri, şarküteri, ev eşyaları, sebze meyve ve pratik kıyafetler alanında çözümler sunar. Kampanyalı dönemleri takip etmek size birçok avantaj getirecektir. Teknolojik ürünlerde özellikle bu tür avantajlarla dışarıda alınan ürünlere göre daha avantajlı sonuç bulabilirsiniz. Bunun nedeni depo fazlası olan ve son kullanma tarihi yakınlaşan ürünlerin elden çıkarılmak istenmesidir. Bu şekilde satışlar da artar ve müşteriler de aynı ürünü uygun fiyatla alır.

Katalogları Nereden Bulabilirim?

Hakmar mağaza kataloğu internet üzerinden görülebileceği gibi doğrudan İstanbul şubelerinde de bulunabilir. İstanbul’da yaşayan müşteriler için doğrudan katalog alarak alışverişlerinizi elinizde katalogla daha sağlıklı tamamlayabilirsiniz. Hakmar katalog değerlendirmesi yaparken zamana dikkat etmek gerekir.

Aktüel Ürün Kataloğu

Aktüel ürün kataloğu Hakmar sitesinde bulunabilir. Aktüel fırsat ürünlerini perşembe günleri inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Marketler zinciri olan Hakmar, çeşit kaliteli markalarda güncel ürüne indirim yapmaktadır. Her kesim bütçeye uygun hesaplı ve avantajlı ürünleri aktüel ürün kataloğunda bulabilirsiniz. Hakmar mağazalarındaki ürünleri doğrudan görebilir ve ürün broşürlerini detaylı görebilirsiniz. Vatandaşlara her hafta kaliteli ürün uygun fiyat sloganı ile hizmet veren marketler zinciri, hesaplı çözümler bulmanızı hedefler. Stoklarla ve renklerle sınırlı bu aktüel ürünler önemli fırsatlardır. Alışveriş yapmak, güzel bir hafta sonu geçirmek, ayrıca uygun hediyeler bulmak için firmadaki ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Hakmar 7 Ocak 2018 indirimli ürünler kataloğu

Etiketler:

Hakmar 7 Ocak 2018 indirimli ürünler kataloğu Konusuna 7 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Gamzenur Padak dedi ki:

  Yapılan güncel çekilişlerin de duyurulmasını bekliyoruz

 2. Avatar Mustafa Oğuzhan Öztunç dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 3. Avatar Hatice Berna Ulutaş dedi ki:

  Bim aktüel ürünler salı günleri ne kadar ürün getiriyor öyle ya. Ben bim ürünleri içinde en fazla bim tv kampanyası kataloğunu merakla bekliyorum

 4. Avatar Ayşe Ferhunde Kürkcü dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 5. Avatar Rekin Erkek dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 6. Avatar Efe Mustafa Şakarcan dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 7. Avatar Doğcan Tokalı dedi ki:

  aktüel ürünlerde en iyi site burası ya

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status