Hakmar 8 Mart 2018 aktüel ürünleri

28 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 1.002 kez okundu.

Hakmar kataloğunda bu hafta da  yoğun kampanyalı ürünleri göreceksiniz. 8 Mart 2018 tarihinde başlayacak olan aktüel kampanyada birbirinden daha değerli ucuzlamış ürünü bir arada göreceksiniz. Çelik sahan ve bardaklı başucu sürahisi bu haftanın en dikkat çeken ürünlerinin başında yer aldı. Ucuzluk arayanların artık belli bölgelerde yer alan Hakmar mağazalarından birine gittiğini biliyoruz. Cecile marka parfümlerin de indirime girdiği 8 Mart kampanyasında 29,90 TL’ye parfüm sahibi olabileceksiniz. Maskara Essential Golden Rose kadınların tercihini en fazla cezbeden ürünlerden.

Hakmar 8 Mart 2018 aktüel ürünleri içinde neler var?

Alışveriş kampanyalarından anlayanlar takip ederler bu marka marketi, çünkü indirimleri ve yaptığı kampanyalar ile diğer mağazaların bazen yarı fiyatına ürünler bulabiliyorsunuz. Henüz Türkiye’nin her yerinde indirim marketinin şube açamamış olması da en büyük olumsuzluk olarak dikkat çekiyor.  Hakmar aktüel Şubat ayı içinde olduğu gibi son hafta da yine indirimin kralı dedirtmişti kendisi için. Mart ayında da hiç gündemden düşmeyecek gibi çünkü Hakmar 2018 yılının ilk 2 ayında Türkiye’nin en çok kampanyalı ürün satışı başlatan marketler zincirleri içinde ilk sıralarda yer almayı başardı. Şimdi de indirimler ve güncel fırsatlar ile an uygun fiyatlı mağaza olma yolunda hızla ilerleyeceğini tüm müşterilerine ve alışveriş severlere ifade etmiş oldu.

Hakmar-8-Mart-2018-indirimli-urunlerde Hakmar-8-Mart-2018-kampanyalar-firsatlar

Hakmar 8 Mart 2018 aktüel ürünleri

Etiketler:

Hakmar 8 Mart 2018 aktüel ürünleri Konusuna 11 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Hatice Gamze Çınar dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 2. Avatar Cansev Arat dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 3. Avatar Vahide Ökmen dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 4. Avatar Hayriye Büyükgüngör dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 5. Avatar Anıl Seçkin Özelçi dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 6. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 7. Avatar Ataalp Köçer dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 8. Avatar Osman Yasin Aysan dedi ki:

  aktüel ürünlerde en iyi site burası ya

 9. Avatar Abdulhalim Guguk dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 10. Avatar Mayıs Cumalı dedi ki:

  Boyner indirim kupon kodlarını günceller misiniz? Hediye kupon koduna ihtiyacım var da.

 11. Avatar Güniz Özdel dedi ki:

  Güncel kataloglar ve broşürleri neden yayınlamadınız. Bunlar eski ürünler değil mi? Sanki hep aynı ürünleri yeni diye getirip bizi kandırıyor bu dürzüler ya

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status