404 Not Found

Not Found

The requested URL /panelr00t/dosyalar/linkler/aktuelurunlerde.com.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Hakmar 8 Mart 2018 indirimli ürünler

8 Mart 2018 tarihinde eklendi, 60 kez okundu.

Hakmar mağazacılık internet sitesi artık indirimli ürünlerin güncel kataloglarını yayınlıyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde reyonlarda satılmaya başlanacak ürünler için bastırılan iki farklı kataloğu Hakmar 8 Mart 2018 indirimli ürünler kataloğunu siz değerli müşteriler için incelemeye sunuyoruz. Her hafta perşembe günleri Hakmar mağazalarında kataloglar belirlenip müşterilerin beğenisine sunulurken bu ürünler içinde özellikle vatandaşın istediği ürünlerin olmasına özen gösteriliyor. Türk halkı Hakmar mağazaları ile tanışalı birkaç yıl olmasına rağmen ülkenin birçok noktasında 450’yi geçen şube sayısı ile Hakmar mağazaları gözde marketler içine girmeyi başardır. Hakmar kataloglarını arayanlar için biz de Hakmar indirim reyonlarını ayağınıza kadar getirdik. Mutfak ürünleri Hakmar tarafından en çok önem verilen ürünler içinde yer alıyor.

Hakmar Çelik tencere ve sahanlar bu haftanın dikkat çeken ürünleri arasında yer alırken 24,90 TL’ye satışa sunulan Çelik Sahan müşterinin de tercihi olabilecek kaliteli bir ürün. Bardaklı başucu sürahi şamdan görünümü ile evlerinizide süs eşyası olarak da kullanabileceğiniz sıradışı görünümlü cam ürüdür. Kesme tahtalı metal ekmeklik Hakmar indirim kataloğunda sizlere sunuluyor. Patates ve soğan pişirmek için bölbeli özel tencere reyonda ev hanımlarının ilgisini çekiyor. İndirimli Hakmar ürünlerinde giyim eşyaları ve spor malzemeleri de yer alıyor. 2018 yılının en kaliteli marketleri arasında gösterilen Hakmar reyon indirimleri dışında haftalık ya da aylık bazı kampanyalar da düzenliyor. Hakmar kampanyalarını internet ortamında takip ederek fırsatlardan haberdar olmak için aktüel ürünlerde sayfamızı takibe alabilirsiniz. İnternet sitemiz dışında sosyal medya hesaplarımız Facebook, Twitter ve instagram hesaplarımızdan da bizleri takip ederek indirim ve kampanyaları yakından takip edebilirsiniz.

Dünyanın en büyük marketler zincirleri Türkiye’de mi açlılıyor? Bu sorunun yanıtını merak eden yabancı ekonomi yöneticileri Türk marketlerini ve onlara olan teveccühü araştırdı. Hakmar da en çok takip edilen Türk marketler zincirleri içine girmeyi başardır. A101 ve Bim gibi marketler de dünyanın en büyük marketleri içinde gösteriliyor. İnsnanların neden bu kadar rağbet ettiği sorusunun da yanıtını arayan ekonomistler, ülkede ucuz ürün arayışının artmasının ekonomik göstergelerdeki düşüş olduğunu ifade ediyor. Aylık kazancı düşen insanlar ucuz alışveriş yolları arıyorlar. Hakmar marketleri de ucuzluk pazarı olarak adlandırılıyor. İşte Hakmar 8 Mart 2018 indirimli ürünler kataloğu:

Hakmar 8 Mart 2018 indirimli ürünler

Hakmar 8 Mart 2018 indirimli ürünler

Hakmar 8 Mart 2018 indirimli ürünler

Etiketler:

Hakmar 8 Mart 2018 indirimli ürünler Konusuna 11 Yorum Yapıldı

 1. Gökmen Battal dedi ki:

  Yapılan güncel çekilişlerin de duyurulmasını bekliyoruz

 2. Tugce Dudu dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 3. Firuze Dönder dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 4. Sabiha Esra Terzi dedi ki:

  Şok markete gelecek haftalık indirimli ürünlerin tam listesini de bekliyoruz.

 5. Gamzenur Padak dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

 6. Ali Ahmet Özperçin dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 7. Sevgi Tutku Güllüce dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 8. Emir Doğan Karaçay dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 9. Sidar İnceoğlu dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 10. Hüseyin Kumru dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 11. Merve Ece Altıok dedi ki:

  aktüel ürünlerde en iyi site burası ya

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status