Hakmar 9 Kasım Aktüel Ürünler Kataloğu

30 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 3.299 kez okundu.

Hakmar marketlerinde bu hafta neler olacak sorusunun yanıtı belli oldu. Hakmar aktüel ürünler kataloğunda özellikle elektronik ürünler ve mutfakta yardımcınız olacak süper özellikli ürünler satışa sunuluyor. 9 Kasım 2017 günü Hakmar marketlerinin tüm şubelerinde indirimli ürünler reyonunda satışa sunulacak olan ürünlerin başında çay makinesi geliyor.

Çay makinesi Hakmar’da sadece 99,95 TL’den satılacak. Akel elektrikli fırınlarda da indirime gidildi. Fırın ihtiyacı olanlar elektrikli fırının indirime girmesini fırsat olarak değerlendirebilir. Bu ürün bu hafta Hakmar’da 119 TL’den satılıyor. Sinbo marka katı meyve sıkacağı da indirime giren diğer bir ürün. Hakmar aktüel ürünlerde Arzum marka borcam seti, 5 litrelik düdüklü tencere de kampanyalı fiyatlarıyla satışa sunulacak.  Hakmar haftanın önerisi bölümünde maden suları, yüz maskesi, Fairy deterjan da indirimli ürünler kataloğunda yer aldı.

Hakmar 9 Kasım Aktüel Ürünler Kataloğu

Etiketler:

Hakmar 9 Kasım Aktüel Ürünler Kataloğu Konusuna 4 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Seyit Ceran dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 2. Avatar Can Güney Bülbül dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 3. Avatar İlkay Ramazan Ankara dedi ki:

  Bim market diğer marketlerden daha kaliteli ve daha iyi ürün getiriyor abisi, bim aktüel ürünler kataloğu gelse de neler var görsek

 4. Avatar Çağrı Atahan Dağar dedi ki:

  Aliexpress indirimli ürünlerini ve yeni gelen kampanyalardan da haber vermenizi rica ediyorum. Amazon.com da olabilir. Bu sitelerde muhteşem ürünler var. bizim marketler mağazalar kolpa.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status