Hakmar Aktüel ürünler 6 Aralık

5 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 2.242 kez okundu.

Hakmar marketler zincirinde Aktüel fırsat ürünleri kampanyası 2017 yılının son ayı Aralık’ta da son hızıyla debam ediyor. İstanbul Velibaba Şubesinin açılışına özel başlatılan indirim kampanyasında birçok ürünün 6 Aralık 2017 tarihine kadar reyonlarda kalacağı açıklandı. Aktüel ürünler dene var ne yok diye düşünmeyin. Tüm kampanya kataloglarını sizler için paylaşıyoruz. Güncel kampanyaların seçkin adresi aktuelurunlerde.com’daki katalogları inceleyebilirsiniz.

Yeni kampanyalar 2018 yılında da sayfamızda olacak. İstanbul’dan başlayarak ülkemizin en seçkin marketlerinde, mağazalarında kampanyalar ve fırsatları daha indirim sezonu başlamadan haber veriyoruz. Tüm güncel katalogları gün öncesi sizlere ulaştırmak amacıyla tüm mağaza şubelerini ve markaların internet sitelerini tarıyoruz. Taramanın ardından kayda değer indirimleri ve kampanyaları siz değerli takipçilerimizle paylaşıyoruz. Hakmar aktüel fırsat ürünlerini de her zaman sitemiz üzerinden takip edebilir, yeni gelecek ürünlerle ilgili ilk bilgi sahibi olan siz olabilirsiniz.

Hakmar fırsat ürünleri Aralık ayında da devam edecek. Kampanya ve indirimleri ile güncel fırsatların en çok takip edilen marketlerinden olan Hakmar’da bu hafta da çok farklı fırsat ürünleri yer alıyor.

Hakmar aktüel ürünler kataloğu – 2 Aralık- 6 Aralık 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakmar Aktüel ürünler 6 Aralık

Etiketler:

Hakmar Aktüel ürünler 6 Aralık Konusuna 6 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Ünzile Kalfaoğlu dedi ki:

  Yapılan güncel çekilişlerin de duyurulmasını bekliyoruz

 2. Avatar Yasin Şükrü Arap dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

 3. Avatar Elif Etga Başeğmez dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 4. Avatar Güzin Duygu Tanrıkulu dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 5. Avatar İsmail Umut Anık dedi ki:

  Türkiyede en büyük kampanyaları ve indirimleri haber veren siteler içinde en beğendiğim sitedir aktuelurunlerde.com bu çizginizi sakın bozmayın

 6. Avatar Seval Kurtan dedi ki:

  Bim aktüel içinde en sevdiğim ve beklediğim ürünlerin bim kataloglarını yayınlarsanız sevinirim.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status