Hakmar bu hafta indrim kampanyası 15 Şubat 2018

6 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 4.234 kez okundu.

Türkiye’nin lider marketlerinden Hakmar bu hafta da dopdolu bir insert ile karşınızda. 500’e yaklaşan şube sayısı ile ülkemizdeki en prestiijli marketlerden olan Hakmar‘ın haftalık indirimli ürün katalogları ile ilgili beklediğiniz ürünlerin yer aldığı süper ürünler geliyor. Hakmar 15 Şubat 2018 Perşembe günü kataloğunda dikkat çeken ürünlerden ilki Rondo 4 bıçaklı süper mutfak gereci, Sinbo tarafından üretilen bu ürünün satış fiyatı indirim kampanyası ile 59,90 TL olarak düşürüldü. Ucuzlayan indirimli fırsatlar ile siz de mutfak aletlerini ucuza alabilirsiniz.

Hakmar tost makinesi aktüel ürünlerde yer alırken bu ürünün markası da yine Sinbo. Sizin de bir tost makinesine ihtiyacınız varsa bu ürünü kaçırmamanızı öneririz. 39,95 TL’ye satışa sunulacak olan ürünün sınırlı sayıda gelecek olmasından, ilk indirim gününde mağazalara gelerek ürünü almanızı tavsiye ederiz. Tavsiye ürünler içinde Arzum marka hipermix Blender seti de ev kadınlarının birbirlerine tavsiye ettiği ürünlerden. Aile boyu çaydanlık çelik imal olan bu ürün de ailelerin en az 6 kişi ile kullanabileceği, marka çaydanlık arayanlara özel indirimli fiyatıyla. Aktüel ürünlerde otomobil kullanıcıları için silme, parlatma malzemeleri gelirken saç modellerini dikkatle takip edenlerin saçlarını kurutmada kullanacakları çok özellikli saç kurutma makinesi hakkındaki yorumlar da olumlu görünüyor.

Hakmar saklama kapları en fazla tercih edilen ve talep gören aktüel ürünlerden aslına bakarsanız. Tüm marketlerin indirim kataloglarında en çok istenen ürünlerin başında olmasına rağmen çok da getirilmeyen saklama kaplarının özellikle cam ve çelik olanları tercih ediliyor. Ayakkabı indirimleri ve eşofman takımlarındaki yeni gelen ürünlerle baskı halılar bu haftanın en çok rağbet görecek ürünlerinden olacak gibi. Erkek çocukları için sweet shirtler mevsimlik ve sıfır yakalı ürünler sadece 11,95 TL’ye satılacak. Hakmar ürünler içinde indirime giren kampanya fırsatlarında digital baskı halılar dikkat çekti. Ayak izli Favore marka mavi halflekslerde de kampanyalı fiyatları görmeniz gerek. Sadece 5,95 TL olan fiyatı ile kampanyanın siz de farkına varın. Güncel indirimleri takip etmek, katalogları indirerek incelemek ve kıyaslama yapmak üzere tüm market indirimlerini buradan takip edebilirsiniz. Siz de bütçenize uygun ürünleri fark etmek adına sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Hakmar bu hafta indrim kampanyası 15 Şubat 2018

Etiketler:

Hakmar bu hafta indrim kampanyası 15 Şubat 2018 Konusuna 5 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Emre Miraç Yüzbaşıoğlu Gür dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 2. Avatar Yalçın Kilmen dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 3. Avatar Rümeysa İrem Devecel dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 4. Avatar Alçiçek Bad dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

 5. Avatar Sadık Can Gezmiş dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status