Hakmar ekspres indirimi 27 Aralık 2017-7 Ocak 2018

26 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 2.140 kez okundu.

Hakmar güncel katalog yayınlandı. İstanbul başta olmak üzere birçok ilçede de faaliyet sürdüren Hakmar marketlerinde indirimli ürün broşürlerini sizler için yayınlıyoruz. 2017 yılının bu son indirim kataloğunda neler yok ki. 1 kilogram petek bal 16,95 TL’den satışa sunuluyor. Hakmar bal satışında organik doğakl bal arayanlar için uygun fiyata satılması bu ürünü diğer marketlerden daha cazip hale getiriyor. 2000 Ml. Çamlıbel marka yoğurt kaymaklı bir biçimde ve fiyatı da çok uygun olarak aktüel ürün kataloğuna girdi. Bu ürünü mağazamızda sadece 5,95 TL’ye satın almanız mümkün. Hakmar indirimi 7 Ocak 2018 tarihine kadar indirim reyonlarında satışları sürecek olan bu ürünlerin tükenmesi ihtimaline karşı bugünlerde hemen mağazalara gitmelisiniz. Torku marka ürünleri Konya’dan çıkan ve ülkemize mal olan büyük bir firma oldu. Torku şeker ürünlerinden başlayarak ülkemize birçok farklı kategoride yeni ürünler üreterek üretim firmaları içinde kendisini gösterdi. 1 Litre Torku süt 2,95 TL’den alıcı buluyor. Filiz çay fiyatlarında da indirime gidildi. Doğuş filiz çay indirim kataloğunda sadece 19,95 TL olarak gösteriliyor. Bu ürünün yanında Torku Banada çikolata fiyatalrında da acaip bir indirim var. Torku çikolata 400 Gram özel kabında 5,95 TL’ye, 20’li Nescafe 3’ü 1 arada 9,95 TL’ye alıcı buluyor.

Türkiye’nin yeni gözde marketler zincirleri arasındaki hak ettiği yeri almaya başlayan Hakmar, aktüel ürünler ve ekspress ürünler kampanyası da başlatarak her haftanın belli günlerinde indirimler uyguluyor. Özellikle Hakmar Perşmebe indirimleri ile Hakmar haftasonu indirimlerinde yüzlerce ürün neredeyse sudan ucuz olarak satılmaya başlanıyor. Genellikle indirimli ürünlerin stoklarının düşük tutulması bu ürünlerin indirim gününden önce tükenmesine neden oluyor. Sizlerin yapması gereken indirimli ürünler satışa sunulur sunulmaz ürünleri önce aktuelurunlerde.coom’da inceleyerek ardından karar verdiğiniz ve gerçekten de ihtiyacınız olan ürünleri satın almak için size en yakın Hakmar şubesine gitmek olacaktır. Hakmar temizlik ürünleri ile gıda ve sağlık ürünlerinde de bahçe ve mutfak ürünlerinde de bu hafta indirim fırsatı sizlere sunulurken bu ürünleri tek tek incelemeniz için tüm güncel broşür ve katalogları satfamıza ekliyoruz. Baştan sona tüm kataloğu dilediğiniz zaman aralığında inceleyerek size en uygun olacak ürünleri yakalayabilirsiniz.

 

Hakmar ekspres indirimi 27 Aralık 2017-7 Ocak 2018

Hakmar güncel kataloglar

 

Hakmar ekspres indirimi 27 Aralık 2017-7 Ocak 2018

Etiketler:

Hakmar ekspres indirimi 27 Aralık 2017-7 Ocak 2018 Konusuna 11 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Yiğit Yurtsever dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 2. Avatar Pertev Metin dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 3. Avatar Elif Nisan İmamoğlu dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 4. Avatar Özen Çakan dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

 5. Avatar Bektaş Gülenç dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 6. Avatar Pınar Gül Talantemur dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

 7. Avatar Batıray Eski dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 8. Avatar Hami Aydoğdu dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 9. Avatar Yücel Civan dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 10. Avatar Burç Erbil dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 11. Avatar Dilara Taçgın dedi ki:

  Bim market diğer marketlerden daha kaliteli ve daha iyi ürün getiriyor abisi, bim aktüel ürünler kataloğu gelse de neler var görsek

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status