Hakmar Expres 20-21-22 Aralık İndirimli Ürünler

20 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 3.168 kez okundu.

Hakmar aktüel mağazalarının geleneksel haftalık indirimleri çerçevesinde 20 Aralık 2017 tarihinde başlayacak olan ve 21 ve 22 Aralık tarihlerinde de devam edecek olan kampanytalı ürünler kataloğu yayınlandı. Kampanya ve fırsatları ile diğer marketler zincirlerinden bir tık daha öne geçmeyi başaran Hakmar’ın en büyük çalışması da ülke sathına daha da geniş bir biçimde yayılmak. Mağazalarının sayısının 500’e ulaşmasının ardından ülkedeki tüm il ve ilçelere hatta mahallelere kadar yayılmayı hedefleyen marketler zincirinin en büyük destekçisi de hiç şüphe yok ki halkın teveccühü. Mağazaların başlattığı haftalık indirimli ürün kampanyasında en dikkat çeken dört marketten biri olan Hakmar Ekspres günlerce takip edilecek ve konuşulacak yeni ürünleri de bugünden itibaren satışa sundu.

Yeni mağazalarının da açılacağını halka duyuran Hakmar’ın 20 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 09:00’da Ahmediye Mahallesi Halk Caddesi’nde yeni şubesi açılıyor. Tüm vatandaşların davet edildiği bu açılışta sürprizler de olacak. Tavuk ve et ürünlerinde de kampanyalar var. İndirimli ucuz et ya da ithal et kavramlarının gırla olduğu günümüzde hakiki ve helal kesim etler daha da değer kazandı. Bunun farkında olan Hak-Et indirimli ürünlerini Hakmar mağazalarında satışa sunuldu. Sırbistan’dan ithal edilen 50 bin ton etin durumunun hala konuşulduğu şu günlerde Türk sermayeli marketlerin et fiyatlarını düşürerek rakipleriyle mücadeleye devam ettiği görülüyor. Ucuz et Migros’tan sonra Şok Marketlerde ve ardından da Hakmar mağazalarında satılmaya başlandı. Ancak bu ucuz etler hem yerli üretim hem de helal kesim etler. Siz de ucuz et arıyorsanız, tabiki ucuz etin yahnisi olmaz sözü sizi korkutacaktır ama bu marketlerdeki ucuz etlerin yahnisi de güzel oluyor.

20 Aralık 2017 tarihinde başlayan indirim günlerinde Hakmar‘da gıda ürünlerinin indirime girdiğini görüyoruz. Mutfakta hala enflasyon sıkıntısı çekiyorsanız Hakmar mağazalarına bugün ya da yarın kesinlkle uğrayın. 22 Aralık gününe kadar devam edecek olan indirim rüzgarının esintisini hissetmeniz dileğiyle.

Tavuk baget Lezita 1 Kg: 6,95

Dana Kıyma Hak-Et 300 Gram: 7,95

Yoğurt Köy Tipi Yağlı 2400 Gram: 5,95

30’lu yumurta: 9,95

Omo Matik 6 Kg Toz Deterjan: 24,95

Hakmar Expres 20-21-22 Aralık İndirimli Ürünler

Etiketler:

Hakmar Expres 20-21-22 Aralık İndirimli Ürünler Konusuna 7 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Ahmet Buğra Tekin dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 2. Avatar Seren Karakan dedi ki:

  Güncel kataloglar ve broşürleri neden yayınlamadınız. Bunlar eski ürünler değil mi? Sanki hep aynı ürünleri yeni diye getirip bizi kandırıyor bu dürzüler ya

 3. Avatar Erdem Temizer dedi ki:

  Her hafta yeni kampanyalar var ama bim tablet ne zaman gelir haberiniz var mı beyler ve hanımcağızlar

 4. Avatar Lale Ekrem dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 5. Avatar Şemsi Yiğit Özev dedi ki:

  güncel kampanyalar ile broşürlerin ne zaman yayınlanacağını da bir hafta önceden haber verseniz ne iyi olurdu

 6. Avatar Firuze Dönder dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 7. Avatar Mehmet Han Kocabaş dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status