Hakmar indirim aktüel haftasonu 27-28 Ocak

26 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 3.808 kez okundu.

Hakmar marketlerinde haftasonu indirim kampanyası 27 Ocak 2018 Cumartesi ile 28 Ocak 2018 Pazar günleri indirim reyonlarında kampanyalı olarak satışa sunulacak olan ürünler için güncel kataloglar yayınlandı. Hakmar 2018 27-28 Ocak haftasonu fırsatlarının yer aldığı broşürü sizlerle birlikte inceleyelim. Öncelikle indirimli meyveler ve sebzeler haftasonuna damga vuracak. Yazın son günlerinde hasadına başlanan ve güz sonunda tamamen toplanarak beklemeye bırakılan taze narlar ile kış hastalıklarına dirençli kalabilirsiniz. Nar fiyatları Hakmar aktüel marketlerinde kilogram fiyatı 5 TL’den 2,99 TL’ye kadar düştü. Haftasonuna özel bu fiyatları kaçırırsanız zülürsünüz, bizden söylemesi. İthal çikita muzlar da tam ağzınıza layık, taze ve dalından yeni koparılmış gibi ürünlerdir. Muz ithalatındaki bazı nedenlerden dolayı fiyatların bir anda artışı ile muz yemekten korkar olan Türk vatandaşlarının yine eski günlerdeki gibi ucuz muz alma ve tüketmesine olanak sağlayan Hakamr marketlerinin tüm şubelerinden bu fiyata muz yemeniz mümkündür.

Hakmar aktüel tavuk fiyatları ile de beyaz et tüketimini teşfik ediyor. İthal etlerin beklenen lezzet ve damak tadını yakalayamaması üzerine yerli kesim sığırların taze etlerinin satışına başlayan Hakmar bu kez de tavuk etlerinde indirime gidiyor. Haftanın en dikkat çekici indirimleri arasına giren takuk eti ucuzluğunun nedeni tabiki mağaza yetkililerinin vatandaşa ucuz et yedirebilme düşüncesi. Siz de hafta sonu indirimlerini takip ederek kazançlı çıkabilirsiniz. Torku Konya lezzet ürünlerinin de indirime girdiği Hakmar marketler zincirinde Torku süt litre fiyatı 2,95 TL olurken, 30’lu koli yumurta fiyatlarındaki indirim de en çok evde yumurta ile kahvaltı yapanları sevindirecek. 8,95 TL gibi cüzi bir fiyatla kampanyalı ürünler arasına sokulan gıda ürünü koli yumurta ile birlikte dikkat çeken bir diğer ürün de Seyidoğlu tahin pekmez olacak. bu ürünü de kataloglar içinde seçebilir ve alışveriş sepetine ekleyebilirsiniz. Tadı ve kalitesi ile müthiş bir ürün olan tahin pekmezi sadece 1,75 TL’ye satın alabilirsiniz.

Hakmar indirim aktüel haftasonu 27-28 Ocak

Etiketler:

Hakmar indirim aktüel haftasonu 27-28 Ocak Konusuna 4 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Pelin Doğan dedi ki:

  Hakmar bence diğer marketlerin hepsinden daha kaliteli ürünler getiriyor. Tüm illerde olsa daha iyi olurdu. Maraş’a gelince Hakmar’dan uzak kalıyorum Bim ve A101 gibi ucube yerlerden alavere yapmak durumunda kalıyorum.

 2. Avatar Lerzan Tugrul dedi ki:

  BİM 2018 yılında da kendinden bekleneni verecek gibi. En çok takip edilen ve izlenen bim broşürlerini sizlerden almak gerçekten de çok güzel

 3. Avatar Özalp Dağbağ dedi ki:

  En güncel aktuel katalogları sizlerden haber alıyoruz teşekkürler ederiz

 4. Avatar Ata Kerem Akman dedi ki:

  Boyner indirim kupon kodlarını günceller misiniz? Hediye kupon koduna ihtiyacım var da.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status