Hakmar indirim kataloğu 17 Aralık

16 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 920 kez okundu.

Hakmar indirimli rüzgârında express ürünler tüm mağazalarda hafta sonu da indirim reyonlarında olacak Hakmar indirim kataloğu 17 Aralık 2017 pazar günü de devam edecek. Hakmar güncel indirimlerini takip edenler için yeni yayınlanan güncel katalog sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kat olup da hangi ürünlerin olduğunu nelerin indirime gireceğini merak edenler için tek tek ürünleri açıklamak sizler için yapmamız gerektiğini düşündüğümüz bir hizmet. Hafta sonu indirimlerini takip edin kazançlı çıkın.

Limon taze 1 kg’ı sadece 2,99 tl eden satışa sunuluyor. Taze limon almak için acele edin 4,99 tl eden fiyatı indirime giren bu ürünü mağazalarımızdan alabilirsiniz. Dana dönüş 1 kg 35,90 tl eden fiyatını bu hafta 29,90 TL’ye düşürdük. Bu indirimli fiyatı tüm Hakmar şubelerinde görebilirsiniz. Pınar süt tam yağlı bir litrelik olanı 2,25 tl eden satışa sunuluyor. Trakya Özdeniz klasik beyaz peynir kilogram fiyatı 14,95 tl olarak belirlendi. Taze peynirin ve kaliteli peynirin En gözde mekanı Hakmar mağazalarıdır.

Hakmar da farklı ürünlerde indirimler ve fırsatlar devam ederken Mehmet efendi Türk kahvesi 100 gramı 3,45 tl eden satışa sunuluyor hafta sonu indirimlerini takip ederek daha kazançlı alışveriş yapabilirsiniz. Bay ve bayanlar için termal Tayt bu haftanın bir diğer indirimli ürünler olarak Satışa sunulacak. Maylo kağıt havlu 10,95 tl eden satışa sunulacak on ikili paketlerde satılan bu ürünü diğer marketlerle kıyaslayarak en uygun fiyatım burada olduğunu değerlendirebilirsiniz. Ürünleri inceleyerek daha sonra marketlere uğramanız sizin de zamanınızı değerli kalmanız açısından bizim naçizane tavsiyemizdir. İndirimli ürünlerde fırsatları takip etmek için sitemizde kalmaya devam ediniz. Hayırlı ve bereketli alışverişler dileriz.

Hakmar indirim kataloğu 17 Aralık

Hakmar indirim kataloğu 17 Aralık

Etiketler:

Hakmar indirim kataloğu 17 Aralık Konusuna 8 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Yansı Hilal Çınaroğlu dedi ki:

  Boyner indirim kupon kodlarını günceller misiniz? Hediye kupon koduna ihtiyacım var da.

 2. Avatar Dursun Korel İşgören dedi ki:

  Aktüel ürünler kataloğundan en güncel olanlarını bizlere ulaştırdığınız için teşekkürler. 2018 yılı kampanyaları da bir an önce gelsin.

 3. Avatar Zehra Pelin Döger dedi ki:

  Boyner indirim kupon kodlarını günceller misiniz? Hediye kupon koduna ihtiyacım var da.

 4. Avatar Muhammet Mustafa Turul dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 5. Avatar Bensu Batur dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 6. Avatar Derviş Haluk Baykan dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 7. Avatar Mehmet Eren Masaracı dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 8. Avatar Betül Bozyer dedi ki:

  Bim aktüel içinde en sevdiğim ve beklediğim ürünlerin bim kataloglarını yayınlarsanız sevinirim.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status