Hakmar indirimli ürünler 25 Ocak 2018

22 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 3.977 kez okundu.

Hakmar bu haftaki indirimli fırsat ürünlerinde de birbirinden cazip ve uygun fiyatlı kampanyalar başlatıldı. çocuklar için getirilen 72 parçadan oluşan puzzle setini kaçırmak istemeyenler için hayvanlar alemi çizgi film karakterleri ve Türkiye haritası puzzele oyuncakları 72 parçadan oluşuyor Siz de çocukların için bu puzzle ürününü alabilmek için 3 lira 95 kuruş vermeniz gerekiyor. Hakmar mağazalarında 25 Ocak 2018 tarihinde gelecek olan elektrikli süpürge Sinbo markasıyla diğer mağazalarda da satışa sunulmuştu. sınıfı sersemin performansı ile göz dolduran elektrikli süpürgenin İki buçuk litre toz torba kapasitesi, hava çıkış filtresi, motor koruma filtresi ve otomatik kablo Savcısı ile çok uygun fiyata siz Hakmar müşterilerine indirim kataloğunda duyurulan bu oyunun sadece 139 lira 90 kuruş. yatay ve dikey Park pozisyonu özelliği olan Bu ürünün 5 metre kablo uzunluğu ile de tüm odalarına sadece bir prizden güç alarak temizleme biliyor. Yön tekerleği sayesinde elektrikli süpürgenin sağa sola hareket ettirdiğinizde sizi zorlamayacak süper bir ürün ergonomik ve ekonomik yapısı ile mekanik emiş gücü ayarı ve 1400 wattlık enerji tüketimiyle ve çevre dostu bu ürünü tüm Hakmar indirim kataloğu takipçilerine göndermek istiyoruz.

Hakmar aktüel 25 Ocak 2018 tarihinde Sinbo elektrikli ev aletleri kategorisinde Bir de elektrikli cezve yer aldı. pasta mamül gizli sıcaklık ayarı yeterli seviyeye çok kısa sürede ulaşabilen bu ürün 5 bardak kahve kapasitesiyle kahve severler için cazip bir fırsat ürünü olma özelliğini gösterirken 360° dönebilme özelliği de ürünün kullanış ve görüntü olarak da diğer elektrikçi evrelerden bir adam önde olduğunu bize gösterirken susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi sayesinde yanmaktan ve bozmaktan da sizi koruyabilecek bir ürün.

Hakmar elektrikli cezve bu haftaya özel sadece 32,90 tl ye tüm Hakmar indirim mağazalarında satışa sunulacak. Dönerli soyacak 3 Bıçak farkı ile Farklıyız kararlıyız sloganı bu aparatı sizlere Hakmar farkıyla ayrıcalığıyla gönderiyor 475 açan Hakmar şubesinde aynı gün satışa sunulacak olan dönerli soyacak Sadece 7,95 TL. Kilo problemi olanlar için zayıflamak için neler yapması gerektiği konusunda theraplay düşenler için Hakmar pilates topu bu haftanın aktüel ürünler kataloğu da satışa sunulacak. Farklı renklerde pompa ve CD’si kutusunda ücretsiz olarak size teslim edilecek olan reebook marka plates topları sadece 24,95 tl ye satılacak. Sizleri kış soğuğundan koruyacak bir mont Özellikle iç astarlı Farklı renkleri mevcut olan bu spor montu Dere tavsiye ediyoruz Hakmar ayrıcalıklı ürünler kataloğunda yer alan bay spor mont Sadece 49,90 5 TL’ye satışa sunuluyor Eğer bu ürünü 50 liraya satan yerler görürseniz sakın almayın arada 5 kuruşluk fark var.

 

Hakmar indirimli ürünler 25 Ocak 2018

Etiketler:

Hakmar indirimli ürünler 25 Ocak 2018 Konusuna 8 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Uzel Kabataş dedi ki:

  Türkiyede en büyük kampanyaları ve indirimleri haber veren siteler içinde en beğendiğim sitedir aktuelurunlerde.com bu çizginizi sakın bozmayın

 2. Avatar Raif Anıl Öter dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 3. Avatar Cem Efe Edeş dedi ki:

  Bilgisayar ve laptop gibi teknoloji ürünlerinde de indirim bekliyoruz

 4. Avatar Rüya Su Torğutalp dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 5. Avatar Bernanur Zeybekci dedi ki:

  Yeni ürünler ne zaman gelecek daha. Ne kadar bekletecekler bizi bu arkadaşlarımız acaba?

 6. Avatar Tayyibe Karanisoğlu dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 7. Avatar Kayıhan Nedim Akarcalı dedi ki:

  Torpido gözünü dolduracak ürünler bekliyoruz tüm marketlerden ve mağazalardan. Takipteyiz bakın bekliyoruz.

 8. Avatar Köker Taşcıoğlu dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status