Hakmar indirimli ürünler Aralık 2017

2 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 3.539 kez okundu.

Hakmar aktüel ürünlerde 2017 yılının son ayı aralık döneminde yine çok konuşulacak ürünler yer alıyor. 1 Aralık tarihinden itibaren satışa sunulacak olan aktüel ürünler kataloğunda erkek ve bayan giyim ürünleri ile kışlık sezon montlar, şişme yelekler, spor Kabanlar ve ayakkabılar yer alıyor bayan ve çocuk ayakkabıları içinde 10 TL’den başlayan ayakkabı satışlarını bir çok Hakmar şubesinden giderek görebilirsiniz.

Hakmar güncel express günlerde 1 Aralık 2017 tarihine itibaren stoklarla sınırlı olarak tüm satış şubelerinde reyonlara getirilen ürünlerin içinde çocuk ve bebek oyuncak ürünleri de yer aldı. Oyuncak kumandalı bebekler, oyuncak ahşap denge oyunu, oyuncak robot oyuncak bebekler ve daha bir çok ürün bu haftanın indirimli ürünlere yanında satışa sunuldu. Pedallı araba da bu hafta Hakmar aktüel ürün kataloğunda yer alan dikkat çeken bir ürün. Oyuncak basketbol potası ve mini basket Topları ile çocuklarınız basketbolu sevebilir.3 tekerlekli bisiklet, Çocuk yürütücü, Ve bir çok çocuk ürünü Hakmar İstanbul şubelerinde satışa sunuldu 1 Ocak 2018 tarihine kadar satışta kalacak olan ürünleri ister istemez üzerinden inceleyebilir dilerseniz de şubelere giderek ürünleri birebir inceleyebilirsiniz.

Hakmar aktüel ürünler kataloğundan Çelik Apple 39,90 tl, bilendir seti, paslanmaz tablolar içi dışı kaplama teflon tavalar bu haftanın en çok dikkat edilecek ürünleri arasında yer alıyor. Mutfak ürünleri içinde ev hanımlarının çokça ilgisini çekecek ürünler var. Hediyelik eşya arayanlar için de Hakmar yeni indirimli ürünleri kataloğunda incelemek gerekiyor. Hakmar bu hafta kışlık iç giyim ürünlerini de getirerek vatandaşın beğenisine sundu. Eldivenler 19 95 tl eden başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, şemsiye çeşitleri de Hakmar indirimli ürünleri reyonunda beğeniye sunuldu. Bardak takımları tabak takımları ve desenli cam kavanozlar bu haftanın kayda değer indirimli fırsat ürünleri arasında bulunuyor. Hakmar aktüel her zaman en iyisini en ucuzunu sizlere sunmak için çaba harcarken bu çabaya destekleyen sitemizde yeni Hakmar ürünlerini görmek için burayı takipte kalabilirsiniz.

Hakmar indirimli ürünler Aralık 2017

Etiketler:

Hakmar indirimli ürünler Aralık 2017 Konusuna 15 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Aslı Nur Kefal dedi ki:

  Yapılan güncel çekilişlerin de duyurulmasını bekliyoruz

 2. Avatar Cemile Kazici dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

 3. Avatar İshak Kayacan dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 4. Avatar Abdüssamet Tayan dedi ki:

  Bu indirimli ürünleri ve kampanyaları takip etmeye devam edeceğim

 5. Avatar Özge Sıla Kuntman dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 6. Avatar Kübra Tansu Bilgit dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 7. Avatar Birsen Durmuş dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 8. Avatar Şahabettin Görgüner dedi ki:

  Bu nasıl bir site ya Bim aktüel ürünleri yazsam da A101 aktüel ürünleri yazsam da bu site çıkıyor. Her mağazanın indirimli ürünlerini yayınlıyorsunuz

 9. Avatar Çağla Saçak dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 10. Avatar Rana Altınoklu dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 11. Avatar Mustafa Eren Özkul dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

 12. Avatar Abdullatif Karacabey dedi ki:

  Güncel kataloglar ve broşürleri neden yayınlamadınız. Bunlar eski ürünler değil mi? Sanki hep aynı ürünleri yeni diye getirip bizi kandırıyor bu dürzüler ya

 13. Avatar Cenap Paşolar dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar her gün olsa da tek tek araştırmak zorunda kalmasak ne güzel olmaz mı saygıdeğer site ahalisi hıı?

 14. Avatar Sadri Yirmibeşcik dedi ki:

  Güncel çekilişleri de haber verir misiniz. Cepte para kalmadı en azından belki şansımız güler diye umut ediyoruz.

 15. Avatar Buket Y I L D I Z dedi ki:

  Aktüel ürünler sayfasına bize bu denli hizmet ettiğinden ötürü teşekkürler ederiz bim program bim bu hafta nelerde sürpriz yapar acaba

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status