Hakmar indirimli ürünler broşürü 4 Ocak 2018

31 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 908 kez okundu.

Hakmar 2018 yılında da indirimli ürün kampanyaları devam edecek. Aralık ayında en fazla indirimli ürün satan marketler zincirleri arasına giren Hakmar’ın İstanbul alışveriş market şubelerinde diğer marketlere göre çok daha fazla tercih edildiği ifade ediliyor. Teknolojik indirimler ile göz dolduran mağazada gıda ürünleri kampanyaları da ev ihtiyaçlarınızda sizlerin daha uygun fiyata, bütçenize zarar vermeden yapacağınız alışverişlerle 2018 yılında da mutlu olan siz olacaksınız.  Hakmar Borcam kare ve yuvarlak set bu hafta sadece 19,90 TL’den satılıyor. Hakmar Sinbo tost makinesi ucuzladı.

Uygun fiyatlı mutfak aletleri içinde herkesin merakla indirimli ürünler içinde gelmesini beklediği tost makinesi sadece 89,95 TL’ye satılıyor. 2 yıl garantili olan bu ürün ile günlük tost yaparak kullanım sağlayabilirsiniz. Hakmar yorumlar içinde en fazla talep gören ürünlerden biri de elektronik baskül idi. Dijital göstergeli baskül indirime girdi. 22,90 lira gibi çok cüz-i bir fiyatla bu ürüne sahip olabilirsiniz.  Hakmar Aktüel ürünlerde çay bardağı var mı diye sorduğunuzu günlerce bu ürünü beklediğinizi biliyoruz. Biz de sizlerin talep ettiği bu ürünleri marketlerin yöneticilerine ulaştırmaktayız. Bu hafta 6’lı çay bardağı seti hem de sağlam çay bardağı indirime girdi. 5,90 TL’den satılmaya başlanacak olan çay bardaklarının sınırlı sayıda geleceğini bilmenizi isteriz. Kar lastiği sonrasında zincir arayışına giren araç sahiplerini de bu hafta unutmadık. 4 Ocak perşembe günü tüm Hakmar şubelerinin fırsat reyonlarında satışa sunulacak olan kar lastiği zinciri Alpin marka ve 34,90 TL’ye satılacak.

Bay ve bayan spor yelekler ile bu ayın belki de en çok rağbet görecek indirimli ürünü yüzde 100 dersi spor ayakkabı Hakmar kataloğunda dikkat çeken ürünler oldu. Haftanın önerileri başlığı altında duyurulan ürünler içinde tuvalet kağıtları ve sakız oyuncak , yağlı pişirme aparatı, saklama kabı ve uygun fiyatla satılmaya başlanacak onlarca ürün sizleri bekliyor. Önce indirimli ürünleri buradan inceleyin, sonra da size en yakın Hakmar şubesine giderek ürünü satın alabilirsiniz.

Hakmar indirimli ürünler broşürü 4 Ocak 2018

Etiketler:

Hakmar indirimli ürünler broşürü 4 Ocak 2018 Konusuna 8 Yorum Yapıldı

 1. Avatar İmran Musavi Ülgey dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 2. Avatar Ahmet Buğra Tekin dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 3. Avatar Ümmü Gülsüm Tüt dedi ki:

  Bim aktüel ürünler salı günleri ne kadar ürün getiriyor öyle ya. Ben bim ürünleri içinde en fazla bim tv kampanyası kataloğunu merakla bekliyorum

 4. Avatar Yalçın Kilmen dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 5. Avatar Aybüke Ayça Turna dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 6. Avatar Tutkum Ahmadı Asl dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

 7. Avatar Dilsu Münif dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 8. Avatar Batıray Eski dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status