Hakmar okul ve kırtasiye indirim kataloğu

4 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 5.242 kez okundu.

Hakmar Mağazacılık tarafından sömestr tatili sonrası indirimli ürünler geldi. Dünden itibaren satılmaya başlanan okul ihtiyaçları ve kampanyalı ürünlerini siz de görün ve kararınızı verin. Ülkemizin en büyük marketler zincirleri arasında gösterilen ve son açılan mağazalarıyla sayıları 500’e ulaşan şubelerinin AVM tarzı ve daha büyük marketlerden oluşması, Hakmar’ı diğer marketlerin daha da önüne taşıdı. Siz de her perşembe günü gelen ürün kataloglarını sitemiz üzerinden takip ederek en güncel indirimler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Hakmar kataloğu Şubat 2018
5 Şubat 2018 Pazartesi gününden itibaren okullar açılıyor. İkinci dönemin başlamasıyla da okul ve kırtasiye ihtiyaçlarının karşılanması adına okul alışverişleri artacak. Bunu düşünen Hakmar marketleri yetkililerinin pazartesi gününe özel sınırlı sayıda getireceği ürünler de indirimli olarak satılacak. Hakmar mağazacılık güncel kataloglarını ve kırtasiye ürünlerini sizlere sunacağız. Bu katalogda yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz sitemizdeki diğer market ve aktüel ürün kategorilerini de ziyaret ederek o marketlerin yeni indirimli ürün katalogları ile kıyaslama yapabilirsiniz. Amacımız size en uygun ve kaliteli ürünlerin neler olduğu ile ilgili en detaylı görselleri ve bilgileri sunmak. Hem indirim kazanabilir hem de çekilişleri takip ederek sitemiz üzerinden Türkiye genelinde başlatılmış otomobil Audi, BMW, Mercedes çekilişi, daire çekilişi, iPhone akıllı telefon çekilişi gibi ücretsiz katılabileceğiniz çekiliş kampanyalarına da katılabilir, böylece talihliler arasına girmeye hak kazanabilirsiniz.

Hakmar aktüel ürünleri güncel katalog
Okul ve okul ürünleri indiriminde kalemler ve kalemlikler dışında okulda kullanabileceğiniz defterler, not defteri ve onlarca ürün indirime girdi. Kampanya dahilinde indirim başlatılan ürünler ile son yayınlanan kataloğa aşağıdaki görseller üzerinden ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin tartışmasız en ünlü indirim marketi ürünleri sitesi aktuelurunlerde.com’da olmaya devam edin. Dilerseniz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takibe alarak en son kampanyalar ve çekilişler ile indirimlerden de haberdar olabilirsiniz.

Hakmar okul ve kırtasiye indirim kataloğu

Etiketler:

Hakmar okul ve kırtasiye indirim kataloğu Konusuna 7 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Refia Sazak dedi ki:

  güncel indirimler için teşekkür ederiz

 2. Avatar Sahın Köse dedi ki:

  Bim aktüel 2018 kataloglarını güncel olarak paylaşırsanız sevinirim. Akıllı telefon fiyatları en uygun hangi market kataloğunda acaba?

 3. Avatar Abdullah Atakan Baluken dedi ki:

  Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’dan büyük bir müjde bekliyoruz akaryakıt fiyatları düşecek, et fiyatları düşecek diye ooh be daha ne olur ne olur değil mi.

 4. Avatar Irazhakkına Kocabıyık dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 5. Avatar Eralp Kürüm dedi ki:

  aktüel ürünlerde en iyi site burası ya

 6. Avatar Ayşen Aksoy dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 7. Avatar Selinti Al dedi ki:

  İndirimli ürünler kataloglarını 2018 yılının aylarında ve haftalarında da zamanında yayınlamanız dileğiyle.

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status