Hametoğlu yüzde 20+30 TL indirim kampanyası

2 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 3.051 kez okundu.

Giyim mağazaları içinde en fazla kampanya ve indirim yapan mağaza olduğunu düşündüğümüz Hametoğlu 2018 yılına indirim kampanyası ile başladı. Dış giyim ürünlerinin yanında farklı kampanyaları ile dikkat çeken Hametoğlu bu defa ceket ya da takım elbise gruplarından birinde ikinci bir ürün aldığınız zaman, fiyatı düşük olan ürün üzerinden yüzde 20 indirime ilave olarak 30 TL daha indirim daha yapıyor ve bu da sizin o ürünü normal fiyatından çok daha uygun fiyata almanızı sağlıyor.

Hametoğlu‘nun başlattığı bu muhteşem ikili kampanya bugün itibariyle yani 2 Ocak 2018 tarihinde başlamış olup 31 Mart 2018 tarihine kadar sürecek. Bu süre içinde dış giyim ürünlerinden ceket ya da takım elbise kompozisyonlarından birinden, ikinci bir ürün aldığınız taktirde fiyatı daha düşük olan ürüne yüzde 20 ve üstüne 30 TL indirim fırsatı veriliyor. Örneğin siz 350 TL değerinde 2 adet ütün aldınız. Bu ürünlerin ikisi de takım elbise ya da ikisi de ceket olmalı. Bunun üzerine yüzde 20 indirim ve ardından 30 TL daha indirim konulduğunda 700 TL ödemek yerine sizin ödeyeceğiniz kampanyalı tutar sadece 600 TL oluyor. Fiyat farkı ödendiği taktirde daha pahalı ürünlerin de bu kampanya dahilinde satışında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bu kampanya sadece Hametoğlu reel mağazalarında geçerli olup, internet mağazaları bu kampanyanın dışındadır.

Hametoğlu yüzde 20+30 TL indirim kampanyası

Etiketler:

Hametoğlu yüzde 20+30 TL indirim kampanyası Konusuna 10 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Katya İlgezdi dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 2. Avatar Gül Sena Karabıyık dedi ki:

  Bim aktüel ürünlerde neler var yeni haftanın ürünlerini yayınlayın. Her çarşamba aktüel ürünler kataloğunun peşine düşüyoruz uleyn

 3. Avatar Yasemin Bahar Schmitz dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 4. Avatar Arel Talaş dedi ki:

  indirimlerin devam etmesini bekliyoruz. yetkililer duyun sesimizi

 5. Avatar Busem Gökçeaslan dedi ki:

  Türkiye’nin en güncel aktüel ürün sitesi aktuelurunlerde.com’a teşekkürler ederiz. Gerçekten de işinizi çok iyi yapıyorsunuz arkadaşlar. Tüm ekibinize saygılar ve sevgiler.

 6. Avatar Servet Akçagunay dedi ki:

  HD uydu alıcılı 1080P kalitede televizyonlar ne zaman gelir acaba bu markete

 7. Avatar Ezel Bargan dedi ki:

  Çok güzel ürünler. Gelecek hafta daha da güzel ürünlerin gelmesini bekliyoruz. Yeni aktüel ürünler ne zaman gelecek acaba?

 8. Avatar Enes Said Yolcu dedi ki:

  Aktüel ürünler sayfasına bize bu denli hizmet ettiğinden ötürü teşekkürler ederiz bim program bim bu hafta nelerde sürpriz yapar acaba

 9. Avatar Fahir Özpak dedi ki:

  Güncel kataloglar ve broşürleri neden yayınlamadınız. Bunlar eski ürünler değil mi? Sanki hep aynı ürünleri yeni diye getirip bizi kandırıyor bu dürzüler ya

 10. Avatar Selman Erkoşan dedi ki:

  Bim aktüel her hafta cuma günleri tüm marketlere indirimli ürünleri dolduruyor ve ben her hafta da indirimli ürün bulamıyorum. Millet kapıda mı bekliyor nedir ya?

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status