İndirimli ürünler ve kampanyalar

15 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 2.078 kez okundu.

İndirimlerin son noktası aktüel ürünlerde hangi ürünlerde hangi kampanyaların olduğunu merak edenler için yeni kataloglar hazırlandı. Yeni katalogların içinde yeni ürünlerin olması ve fiyatlarının gayet makul düzeyde olması müşteri memnuniyeti açısından büyük marketlere de sevindiriyor. Günler öncesinden indirimli ürünleri tedarik ederek haftanın belli bir gününde satışa sunan aktüel ürün tedarikçileri hangi mağazaya ait ise, o mağazanın gününde ve saatinde yeni ürünleri satışa sunmaktadır. Bim Marketlerinin aktüel ürünler satış günü haftanın son iş günü olan cuma olarak belirlenirken a101 marketler zincirinde indirimli ürün satış günü perşembe olarak belirlendi. 7000’den fazla şubesi olan a101 marketleri haftanın son iş gününden bir gün önce başlayan yoğun indirim fırsatları günde halkın en uygun ürüne en doğru yerde ulaşması için çaba harcayarak bu ürünleri üreticiden tüketiciye en kısa yoldan sunmayı hedeflemektedir.

Marketlerin içinde aldın aldın fırsat ürünleri diğer marketlere göre çok daha cazip olmakla birlikte bu kampanyanın TV ekranlarında da gösterilmesi diğer kampanyalardan bir adım önde olmasının en önemli nedenidir. İndirimler içinde teknolojik ürünler , Mutfak ve sağlık ürünleri, beyaz eşya, nişan ve düğün hediyeleri gibi bir çok alanda günler öncesinden toplanan talepler indirim fırsatları günü geldiğinde halka sunulmak üzere indirim reyonlarında satışa sunulmaktadır. Şok marketler zincirinde ise haftanın orta günü çarşamba indirim günü olarak belirlenmiştir. İndirim günleri aynı güne denk gelmemekle birlikte tüm marketlerin farklı bir güne indirimli ürünler günü olarak kabul etmesi bir çok vatandaş tarafından da artık bilinir hale gelmektedir. Her çarşamba şok mağazalarında indirimli ürünler katalogu satıyorsun olmaktadır. Bir diğer indirimli ürün marketleri zinciri Hakmar İstanbul ve çevresinde 470’i aşan Şubesi ile indirimli ürünlerini satışa sunmaktadır her ay Birden fazla gün içinde indirim kampanyası yapmasıyla birlikte bu kampanyada diğer marketlerden çok düşük fiyata satışlarda gerçekleşmektedir.

Ucuz ithal et tartışmalarının gündemde olduğu şu günlerde şok markette Hakmar marketleri 30 TL’den et satışına başlamışlardır. Etin kilosu 30 TL civarında seyretmesi ile yerli ve helal kesim hayvan eti diğer marketler karşısında tutunmaya çalışmaktadır. İndirimler fırsatlar ile günü gün eden gelecek haftanın ürünlerini internet sitelerinden araştıran insanımız artık her ürün için ayrı ayrı araştırma yapmakta, en ucuz ve en kaliteli ürünü bu şekilde bulmayı denemektedir. Ucuz etin yahnisi olmaz sözü yanlış değildir. Bim marketleri, ağa 101 marketleri, şok ve Hakmar marketleri ile Migros, Tepe home ve Praktiker gibi diğer marketlerde genellikle ucuz ürünler satışa sorulmakta bunlar kalite olarak genellikle düşük düzeyde olmaktadır. Ancak aranılan bazı ürünlerin normalden çok ucuz fiyata satılması vatandaşta alım isteği uyandırmakta ve bu şekilde marketler zincirleri karlarına kar eklemekte dünyanın en büyük zincirlerini oluşturmaya devam etmektedirler

İndirimli ürünler ve kampanyalar

Etiketler:

İndirimli ürünler ve kampanyalar Konusuna 11 Yorum Yapıldı

 1. Avatar Simge Nur Saraçgil dedi ki:

  Hiç bir sitede yayınlanmadan buradan buluyorum güncel broşürleri

 2. Avatar Yakup Can Tetik dedi ki:

  Hakmar mağazalarının indirimli ürünler kataloğunu ne zaman yayınlayacaksınız?

 3. Avatar Seven Taş dedi ki:

  Yapılan güncel çekilişlerin de duyurulmasını bekliyoruz

 4. Avatar Melis Ezgi Kabayuka dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 5. Avatar Efgan Puca dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 6. Avatar Cavit Yaprak dedi ki:

  Aktüel ürünlerde geçtiğimiz yıl en başarılı site olduğunuzu düşünüyorum. 2018 yılında da haftaya hangi kampanyalar var gibi sorular sormayız artık inşallah.

 7. Avatar Eşlem Nerkis dedi ki:

  Torpido gözünü dolduracak ürünler bekliyoruz tüm marketlerden ve mağazalardan. Takipteyiz bakın bekliyoruz.

 8. Avatar Bensu Batur dedi ki:

  Boyner indirim kupon kodlarını günceller misiniz? Hediye kupon koduna ihtiyacım var da.

 9. Avatar Çisel Ersin dedi ki:

  A101 ile hükumetin arasında birşeylerin olduğunu düşünüyorum ama Bim daha da beter gibi. Ne olacak bu memleketin hali böyle ya. İndirim yapın kardeşim indirim.

 10. Avatar Ali İsmail Babacan dedi ki:

  Aktuel urun arayışına devam ettiğim bir zamanda bu site ile karşılaştım. Haftasonu indirim kataloglarını da paylaşırsanız sevinirim.

 11. Avatar Şensoy Kalyoncu dedi ki:

  Güncel indirimli broşürleri sosyal medyada da paylaştım

Sayfa başına git
Aktüel ürün katalogları Şok, A101, Bim, Hakmar, Migros

Ana sayfaya gitmek için: aktüel ürünler Sitemizi Google'de bulmak için: aktüel ürünlerde

DMCA.com Protection Status